Časopis Convergence se stává mediálním partnerem serveru statnisprava.cz

Cílem partnerství obou médií je moderování odborné roviny diskuse na stránkách diskusního serveru a v rámci nové rubriky časopisu Convergence věnované problematice eGovernmentu.

Diskusní server forum.statnisprava.cz navázal partnerství s časopisem Convergence, časopisem o komunikaci a technologiích. Cílem partnerství obou médií je moderování odborné roviny diskuse na stránkách diskusního serveru a v rámci nové rubriky časopisu Convergence věnované problematice eGovernmentu.

Časopis bude zařazovat do rubriky eGovernmentu aktuální diskutovaná témata a vybrané příspěvky z diskusního fóra serveru. Vybrané články rubriky eGovernmentu se budou rovněž pravidelně objevovat na diskusním serveru a diskuse nad nimi bude probíhat přímo s redaktory časopisu.

Časopis Convergence začal vycházet v březnu roku 2000. Vychází desetkrát ročně v nákladu 6000 výtisků. Obsahuje informace o nových telekomunikačních a informačních technologiích, srozumitelný výklad pojmů souvisejících s aplikací těchto technologií na liberalizovaném trhu telekomunikačních a informačních služeb. Zájemce zde najde názory, přehledy a analýzy.

Od svého založení časopis Convergence úzce spolupracuje s Asociací provozovatelů veřejných telekomunikačních sítí ( APVTS ), přináší pravidelné informace o výsledcích činnosti odborných skupin APVTS a s její podporou pořádá pravidelné konference a fóra diskutující aktuální otázky telekomunikační a informační politiky.

Server http://forum.statnisprava.cz byl zprovozněn 17. října 2001. Jeho posláním je umožnit občanům on-line diskutovat nad problémy, které je trápí, a současně vytvořit prostor pro zapojení zástupců státní správy a samosprávy do diskuse s veřejností.

 www.convergence.cz

Článek ze dne 6. prosince 2001 - čtvrtek

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...