logo itpoint.cz

Central Europe Trust Company Limited bude poradcem ve výběrovém řízení provozovatelů systému UMTS v České republice

Dne 22. června 2001 Český telekomunikační úřad uzavřel výběrové řízení poradenské společnosti, když vybral společnost Central Europe Trust Company Limited, podnikající v České republice prostřednictvím organizační složky Central Europe Trust Prague.

Dne 22. června 2001 Český telekomunikační úřad uzavřel výběrové řízení poradenské společnosti, když vybral společnost Central Europe Trust Company Limited, podnikající v České republice prostřednictvím organizační složky Central Europe Trust Prague - obchodní zastoupení, se kterou byla téhož dne podepsána smlouva na poskytování poradenských služeb Českému telekomunikačnímu úřadu ve výběrovém řízení provozovatelů systému UMTS v České republice.


TZ ke druhému zasedání řídícího výboru pro výběrové řízení na udělení telekomunikačních licencí na zřizování a provozování sítí FWA v pásmu 3,5 GHz v ČR.

Dne 20. června t. r. se uskutečnily před řídícím výborem prezentace společností, které předložily nabídku do výběrového řízení na zřizování a provozování sítí FWA v pásmu 3,5 GHz v ČR. Možnosti využít prezentace svých předložených nabídek do výběrového řízení využily všechny tři společnosti, které se výběrového řízení zúčastňují. Součástí každé prezentace bylo i zodpovězení dotazů členů řídícího výboru k předloženým nabídkám. Po ukončení prezentací se uskutečnilo 2. zasedání řídícího výboru. Řídící výbor na tomto zasedání zhodnotil prezentace a konstatoval, že splnily svůj účel a vytvořily předpoklady pro realizaci vyhodnocení výběrového řízení.

Příští zasedání řídícího výboru se uskuteční dne 11. července 2001.

ČTÚ
tiskové zprávy

Článek ze dne 26. června 2001 - úterý