logo itpoint.cz

Certifikace dealerů euroISDN Českého Telecomu

Certifikace se týká těch dealerů, kteří aktivně prodávají euroISDN a mají dostatečné technické a obchodní znalosti o nabízeném produktu.

Certifikace se týká těch dealerů, kteří aktivně prodávají euroISDN a mají dostatečné technické a obchodní znalosti o nabízeném produktu.

Forma euroISDN Certifikace

  1. Test z obchodních a technických znalostí z oblasti euroISDN
  2. Vyplnění smluvního dokumentu na euroISDN podle příkladu

P o z n á m k a  -  pro euroISDN Certifikaci dealera je nutná certifikace všech pracovníků, kteří aktivně přicházejí do styku s euroISDN, nejméně však 2 osob.

Jako doklad o absolvování euroISDN Certifikace obdrží firma certifikát (v případě zájmu jsou k dispozici i certifikáty pro jednotlivé obchodní zástupce).

V současné době jsou pro zájemce k dispozici následující školení na produkty euroISDN

10.09. 2001 České Budějovice
10.09. 2001 Karlovy Vary
11.09. 2001 Pardubice
12.09. 2001 Pelhřimov
13.09. 2001 Brno
18.09. 2001 Ústí nad Labem
19.09. 2001 Ostrava
20.09. 2001 Olomouc

Výhody pro dealera

Možné způsoby certifikace

Dealeři mohou býti certifikováni certifikovanými DISTRIBUTORY euroISDN v rámci jejich školících aktivit. Správnost testů bude kontrolována oddělením Nepřímého prodeje ČT, které je vyhodnotí a následně zpětně dealera informuje o výsledku. Jména dealerů, kteří mají nárok na certifikaci, musí být vždy odsouhlasen oddělením Nepřímého prodeje ČT.

V průběhu září se uskuteční školení na euroISDN ve vybraných městech ČR s názvem "euroISDN ROADSHOW - PODZIM 2001". Toto školení je určeno pro firmy, které mají zájem o získání více informací o euroISDN a možnostech provizního prodeje.

Školení proběhne od cca 9:00 do 13:00 hodin. Od 14:00 mohou stávající dealeři, kteří splňují výše uvedené podmínky, absolvovat euroISDN Certifikaci.

Zájemci o školení nebo certifikaci se musí přihlásit

V případě zájmu, je možné do konce roku domluvit pro menší skupinky dealerů certifikaci, která by proběhla v místech působení regionálních specialistů Nepřímého prodeje ČT.

Přehled marketingových materiálů pro autorizového DEALERA

P o z n á m k a  -  světelné logo bude montováno na náklady společnosti ČESKÝ TELECOM. Součástí instalace světelného loga bude i rozvoz ostatních materiálů.

Pokud je místem školení Praha, pak je využito Obchodní centrum integrovaných služeb, Novodvorská 14/E311

 mapka

 www.telecom.cz

Článek ze dne 29. srpna 2001 - středa