logo itpoint.cz

Český Telecom nabízí nové typy telefonních kartových automatů pro vnitřní použití

Český Telecom rozšířil nabídku svých kartových veřejných telefonních automatů o novou službu Indoor. Službu Indoor představuje telefonní automat Dialto určený pro použití ve vnitřních prostorách budov, a to nejen svou hmotností, rozměry a teplotním provozním rozsahem, ale i moderním designem.

ČESKÝ TELECOM rozšířil nabídku svých kartových veřejných telefonních automatů o novou službu Indoor. Službu Indoor představuje telefonní automat Dialto určený pro použití ve vnitřních prostorách budov, a to nejen svou hmotností, rozměry a teplotním provozním rozsahem, ale i moderním designem. Doposud byly k obdobnému účelu nabízeny robustnější typy přístrojů dimenzované pro venkovní použití.

 telefonní automat Dialto určený pro použití ve vnitřních prostorách budov

Vnitřní telefonní automat Dialto umožňuje pronajímateli dle svého uvážení nastavit i vyšší tarifikaci. Z rozdílu mezi obvyklým a zvýšeným tarifem je financován podíl z výnosů pro pronajímatele. Čím více bude telefonní automat využíván, tím větší částku může pronajímatel získat. Navíc prostřednictvím služby Indoor bude nyní v případě míst s menší návštěvností pronajímateli nabídnuta možnost dotace provozu poskytnutého kartového telefonního automatu.

Přístroje Dialto jsou vhodné zejména do hotelů, restaurací, benzínových pump, pro státní správu, do sportovních a kulturních zařízení, apod. První z nich již byly nainstalovány v pražských hotelech Hilton a Panorama. Fotografie nového nabízeného automatu je k dispozici v příloze této zprávy.

 www.telecom.cz

Článek ze dne 12. září 2001 - středa