logo itpoint.cz

Český Telecom se stal dodavatelem telekomunikačních služeb pro Philips Česká republika

Společnost Philips přitom ještě donedávna využívala pro mezinárodní volání a datové služby konkurenční operátory. Zástupci obou firem podepsali smlouvu 31. října 2001.

Dodavatelem hlasových a datových služeb pro společnost Philips Česká republika se stává ČESKÝ TELECOM, a. s. Společnost Philips přitom ještě donedávna využívala pro mezinárodní volání a datové služby konkurenční operátory. Zástupci obou firem podepsali smlouvu 31. října 2001.

Společnost Philips bude využívat cenový program Business Silver, který přináší značné slevy především pro meziměstské a mezinárodní hovory a pro volání do sítí mobilních operátorů.

"Úspěch naší nabídky potvrzuje, že ČESKÝ TELECOM dokáže svým zákazníkům poskytnout komplexní a velmi kvalitní komunikační řešení a také, že cena již zdaleka není jediným kriteriem, podle kterého se firmy rozhodují," uvedl Kamil Čermák, Chief Sales Officer ČESKÉHO TELECOMU. "Jsem velmi potěšen, že jsme naší nabídkou dokázali tak významného zákazníka získat v silném konkurenčním boji mezi naše klienty."

ČESKÝ TELECOM bude na základě smlouvy poskytovat společnosti Philips Česká republika komplexní datové služby. Prostřednictvím moderní technologie Frame Relay propojí čtyři hlavní organizační jednotky v České republice, včetně továrny v Hranicích na Moravě.

"Pro naši společnost, která se zaměřuje na vývoj a prodej high tech produktů a v České republice se dynamicky rozvíjí, je špičková komunikace základním předpokladem úspěchu. Tuto strategii Philips uplatňuje ve všech svých organizacích a řadí se tak mezi společnosti s nejlepší komunikační infrastrukturou na světě" uvedl Radomír Sabela, generální ředitel společnosti Philips Česká republika.

Kromě kompletního telekomunikačního řešení dodá ČESKÝ TELECOM firmě Philips moderní pobočkovou telefonní ústřednu. Nová ústředna spolu se širokým spektrem doprovodných služeb znamená větší spolehlivost i úsporu výdajů. Úzká vazba ČESKÉHO TELECOMU na nejvýznamnější výrobce pak přispívá k zajištění jejich kvalitního, rychlého a všestranného servisu.

Během krátké doby se tak ČESKÉMU TELECOMU podařilo přesvědčit o komplexnosti a kvalitě svých služeb dalšího z významných zákazníků, kteří využívali služby alternativních operátorů. Kromě společnosti Philips se jedná například o pojišťovnu Allianz, pojišťovnu Kooperativa nebo Českou televizi.

Služba FRAME RELAY nabízí výkonný, spolehlivý a finančně výhodný způsob propojování vzdálených sítí LAN a pobočkových telefonních ústředen. Je zvláště vhodná pro aplikace, které vyžadují krátkou dobu odezvy nebo přenášení velkých objemů dat za nepřetržitého dohledu nad sítí.

 www.telecom.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 5. listopadu 2001 - pondělí