logo itpoint.cz

Český Telecom úspěšně realizoval projekt pro prodejny Albert a Hypernova

Český Telecom, který byl vybrán na konci minulého roku jako dodavatel projektu Frame Relay pro akciovou společnost AHOLD Czech Republic, úspěšně dokončil uživatelské zadání připojit do on-line provozu 185 prodejen v termínu 6 měsíců.

ČESKÝ TELECOM, který byl vybrán na konci minulého roku jako dodavatel projektu Frame Relay pro akciovou společnost AHOLD Czech Republic, úspěšně dokončil uživatelské zadání připojit do on-line provozu 185 prodejen v termínu 6 měsíců.

ČESKÝ TELECOM dále připravuje podle zadání firmy AHOLD garantování kvality poskytovaných služeb formou Service Level Agreement (SLA) a bude se podílet na připojení dalších dvou nových prodejen na Slovensku do konce tohoto roku.

Na základě smlouvy uzavřené v prosinci 2000 bylo pod projektovým řízením AHOLDU dosaženo cíle podle stanoveného harmonogramu a celá rozsáhlá síť prodejen Albert a Hypernova v České republice získala komunikační infrastrukturu, která jí umožňuje zvýšit kvalitu IT služeb při pevných nákladech.

Úspěchu při vzájemné spolupráci na projektu AHOLDU a ČESKÉHO TELECOMU se podařilo dosáhnout především využitím moderních, efektivních způsobů výstavby na základě kvalitní spolupráce jednotlivých členů týmů obou spolupracujících stran.

AHOLD Czech Republic, a. s., je největší a jednou z nejrychleji se rozvíjejících maloobchodních společností v České republice s ročním obratem přesahujícím 23 miliardy korun a téměř 190 obchody ve dvou prodejních liniích. Základ prodejní sítě Aholdu tvoří 160 supermarketů Albert, které doplňuje 31 hypermarketů Hypernova. 12 000 zaměstnanců českého Aholdu obslouží ročně více než 100 milionů zákazníků. Prodejny Aholdu nabízejí své služby ve všech krajích České republiky a Ahold se tak stal jedním z nejsilnějších regionálních zaměstnavatelů. AHOLD Czech Republic, a. s. je dceřinou společností nadnárodní firmy Royal Ahold se sídlem v nizozemském Zaandamu.

Royal Ahold - je rychle se rozvíjející světový food provider. Společnost Royal Ahold provozuje na 8500 supermarketů, hypermarketů a dalších obchodních formátů ve Spojených státech, Evropě, Latinské Americe a Asii s obratem 52,2 miliardy euro za rok 2000. Společnost má nemalé zkušenosti v oblasti dodávek potravinářského zboží a své aktivity rychle rozvíjí i na poli elektronického obchodování. Ahold zaměstnává ve světě více než 420 000 lidí, kteří týdně obslouží přes 35 milionů zákazníků a více než 200 000 odběratelů hotových pokrmů ve 25 zemích světa.

 www.telecom.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 18. září 2001 - úterý