logo itpoint.cz

Český Telecom vybuduje moderní datovou síť pro prodejny Hypernova, Prima a Albert

Český Telecom byl vybrán jako dodavatel on - line řešení přenosu dat pro prodejny společnosti AHOLD CZECH REPUBLIC, a.s. Tato společnost provozuje v České republice rychle se rozvíjející sítě prodejen Hypernova, Prima a Albert.

ČESKÝ TELECOM a.s., byl vybrán jako dodavatel on - line řešení přenosu dat pro prodejny společnosti AHOLD CZECH REPUBLIC, a.s. Tato společnost provozuje v České republice rychle se rozvíjející sítě prodejen Hypernova, Prima a Albert.

Na základě smlouvy podepsané na konci loňského roku propojí ČESKÝ TELECOM postupně více než 170 lokalit, ve kterých se zmiňované prodejny nacházejí. V roce 2001 tak vznikne špičková datová sítí využívající k přenosu dat moderní službu Frame Relay.

"Úspěch naší nabídky pro firmu AHOLD nás mimořádně těší. Je to další potvrzení skutečnosti, že ČESKÝ TELECOM je vedoucím poskytovatelem datových služeb v České republice," uvedl Kamil Čermák, výkonný ředitel pro prodej a marketing ČESKÉHO TELECOMU, a.s.

Služba Frame Relay poskytuje přístup k páteřní datové síti společnosti ČESKÝ TELECOM a propojení jednotlivých lokalit s využitím protokolu Frame Relay. Je to výkonný, spolehlivý a finančně výhodný způsob vzájemného spojení vzdálených sítí LAN a pobočkových telefonních ústředen. Frame Relay je zvláště vhodné pro aplikace, které vyžadují krátkou dobu odezvy nebo přenášení velkých objemů dat.

ČESKÝ TELECOM, a.s., je s téměř čtyřmi milióny provozovaných telefonních stanic vedoucí telekomunikační společností v České republice. Díky významné modernizaci sítě uskutečněné zejména ve druhé polovině 90. let rozšiřuje nabídku o nejmodernější telekomunikační produkty. Pozornost při tom věnuje především využití růstového potenciálu datových a internetových služeb.

AHOLD Czech Republic a. s., dnes provozuje celkem 186 nákupních míst po celé České republice. Prodejní síť tvoří 154 supermarketů Albert, 5 hypermarketů Hypernova (Praha, Brno, Liberec, Teplice a Mladá Boleslav) a 27 megamarketů Prima a. V těchto řetězcích na konci roku pracovalo okolo 10 000 zaměstnanců. Ahold Czech Republic zvýšil v loňském roce obrat o téměř 29 % na 23,46 miliard korun. Tento pozitivní trend je výsledkem úspěšného působení na maloobchodním trhu v ČR a zejména koncepčního rozšiřováním sítě supermarketů a hypermarketů. V polovině minulého roku zahájil Ahold Czech Republic modernizaci stávajících prodejen a výstavbu nejnovějších distribučního centra se skladovací plochou 40 000 metrů čtverečních v Klecanech u Prahy.


 www.telecom.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 21. února 2001 - středa

Fakturace, EET, zakázky, objednávky atd pro spediční firmy, přepravce, prodejce.
Jak pománájí přírodní enzymy pří léčbě celé řady nemocí?
40letý muž Se Za 14 Dní .. Naučil Mluvit Anglicky. Bez Námahy!