Český Telecom vyhlásil vítěze soutěže o nejlepší motiv na telefonní kartu

Soutěž o nejlepší motiv telefonní karty pro Český Telecom byla vyhlášena začátkem září 2001 a trvala do konce měsíce října letošního roku. K účasti v ní byli vyzváni všichni žáci pražských základních škol.

Akciová společnost ČESKÝ TELECOM vyhlásila vítěze soutěže o nejlepší návrh motivu na telefonní kartu do telefonních automatů.

 Denisa Mikovcová Soutěž vyhrála sedmiletá Denisa Mikovcová ze Základní školy ve Weberově ulici, Praha 5 - Košíře, jejíž obrázek společnost využije v roce 2002. Soutěže, která byla vyhlášena u příležitosti výstavy "1991 - 2000 Telefonní karty - nástroj věku komunikace", se zúčastnilo 246 žáků ze 36 pražských základních škol.

Základní škola, která vítězný obrázek zaslala, v pátek obdržela od ČESKÉHO TELECOMU počítač značky Compaq EVO D330vC800, patnácti palcový barevný monitor Compaq V570 a další standardní vybavení.

Soutěž o nejlepší motiv telefonní karty pro ČESKÝ TELECOM byla vyhlášena začátkem září 2001 a trvala do konce měsíce října letošního roku. K účasti v ní byli vyzváni všichni žáci pražských základních škol. Odborná porota byla složena ze zástupců reklamní agentury Ju Turn, která zajišťovala produkci projektu výstavy a souvisejících aktivit a vedení útvaru Telefonní automaty ČESKÉHO TELECOMU, a.s.

ČESKÝ TELECOM se aktivně zapojuje do řady vzdělávacích projektů na českých školách. Jedná se například o projekt Planeta Internetu, který byl určen učitelům a studentům základních a středních škol. Ten byl zaměřen na využití a možnosti práce s internetem. Letos proběhl také již čtvrtý ročník projektu STEP AHEAD, který umožňuje studentům kontakt s odborníky z praxe a absolvování programů zaměřených jednak na odborný rozvoj, ale také na týmovou spolupráci či projektové řízení.

 www.telecom.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 12. prosince 2001 - středa

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...