logo itpoint.cz

Český Telecom vyhlásil vítěze soutěže o nejlepší motiv na telefonní kartu

Soutěž o nejlepší motiv telefonní karty pro Český Telecom byla vyhlášena začátkem září 2001 a trvala do konce měsíce října letošního roku. K účasti v ní byli vyzváni všichni žáci pražských základních škol.

Akciová společnost ČESKÝ TELECOM vyhlásila vítěze soutěže o nejlepší návrh motivu na telefonní kartu do telefonních automatů.

 Denisa Mikovcová Soutěž vyhrála sedmiletá Denisa Mikovcová ze Základní školy ve Weberově ulici, Praha 5 - Košíře, jejíž obrázek společnost využije v roce 2002. Soutěže, která byla vyhlášena u příležitosti výstavy "1991 - 2000 Telefonní karty - nástroj věku komunikace", se zúčastnilo 246 žáků ze 36 pražských základních škol.

Základní škola, která vítězný obrázek zaslala, v pátek obdržela od ČESKÉHO TELECOMU počítač značky Compaq EVO D330vC800, patnácti palcový barevný monitor Compaq V570 a další standardní vybavení.

Soutěž o nejlepší motiv telefonní karty pro ČESKÝ TELECOM byla vyhlášena začátkem září 2001 a trvala do konce měsíce října letošního roku. K účasti v ní byli vyzváni všichni žáci pražských základních škol. Odborná porota byla složena ze zástupců reklamní agentury Ju Turn, která zajišťovala produkci projektu výstavy a souvisejících aktivit a vedení útvaru Telefonní automaty ČESKÉHO TELECOMU, a.s.

ČESKÝ TELECOM se aktivně zapojuje do řady vzdělávacích projektů na českých školách. Jedná se například o projekt Planeta Internetu, který byl určen učitelům a studentům základních a středních škol. Ten byl zaměřen na využití a možnosti práce s internetem. Letos proběhl také již čtvrtý ročník projektu STEP AHEAD, který umožňuje studentům kontakt s odborníky z praxe a absolvování programů zaměřených jednak na odborný rozvoj, ale také na týmovou spolupráci či projektové řízení.

 www.telecom.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 12. prosince 2001 - středa