Český Telecom vyhlásil vítěze soutěže o nejlepší motiv na telefonní kartu

Soutěž o nejlepší motiv telefonní karty pro Český Telecom byla vyhlášena začátkem září 2001 a trvala do konce měsíce října letošního roku. K účasti v ní byli vyzváni všichni žáci pražských základních škol.

Akciová společnost ČESKÝ TELECOM vyhlásila vítěze soutěže o nejlepší návrh motivu na telefonní kartu do telefonních automatů.

 Denisa Mikovcová Soutěž vyhrála sedmiletá Denisa Mikovcová ze Základní školy ve Weberově ulici, Praha 5 - Košíře, jejíž obrázek společnost využije v roce 2002. Soutěže, která byla vyhlášena u příležitosti výstavy "1991 - 2000 Telefonní karty - nástroj věku komunikace", se zúčastnilo 246 žáků ze 36 pražských základních škol.

Základní škola, která vítězný obrázek zaslala, v pátek obdržela od ČESKÉHO TELECOMU počítač značky Compaq EVO D330vC800, patnácti palcový barevný monitor Compaq V570 a další standardní vybavení.

Soutěž o nejlepší motiv telefonní karty pro ČESKÝ TELECOM byla vyhlášena začátkem září 2001 a trvala do konce měsíce října letošního roku. K účasti v ní byli vyzváni všichni žáci pražských základních škol. Odborná porota byla složena ze zástupců reklamní agentury Ju Turn, která zajišťovala produkci projektu výstavy a souvisejících aktivit a vedení útvaru Telefonní automaty ČESKÉHO TELECOMU, a.s.

ČESKÝ TELECOM se aktivně zapojuje do řady vzdělávacích projektů na českých školách. Jedná se například o projekt Planeta Internetu, který byl určen učitelům a studentům základních a středních škol. Ten byl zaměřen na využití a možnosti práce s internetem. Letos proběhl také již čtvrtý ročník projektu STEP AHEAD, který umožňuje studentům kontakt s odborníky z praxe a absolvování programů zaměřených jednak na odborný rozvoj, ale také na týmovou spolupráci či projektové řízení.

 www.telecom.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 12. prosince 2001 - středa

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Aktuální články

Profesionální bezdrátový prezentační sys...

Bezpečný a transparentní FORPSI cloud

Výzva operátorům ke změně cenové politik...

Budeme mít férové operátory i ceny za mo...

Ne všechna volání z ciziny jsou roaminge...

DNS obhájila prvenství a získala ocenění...

Multimediální zásuvky s konektory HDMI, ...

Nová řešení podpory dostupnosti různorod...

Moderní digitální kancelář bez šanonů

Současné a budoucí IT trendy na konferen...

Zálohování firemních dat s dvojnásobnou ...

Co je nového v české verzi Dynamics NAV ...

Projekt NEN je ušit na míru IT společnos...

Jak na ochranu dat o tržbách

Dynamics 365 pomáhá obchodníkům zlepšova...

Mobilní bankovnictví ohrožuje SMS malwar...

Konference SUSE Expert Days 2017 pro pří...

Malý přenosný bluetooth reproduktor Polk...

Odpovědnost za ochranu dat zákazníků je ...

Digitální transformace s podporou VMware...