logo itpoint.cz

Co všechno představuje firma Kapsch na veletrhu CeBIT 2001

Firma Kapsch je po mnoho let spolehlivým partnerem pro mnoho významných zákazníků a je jednou z předních společností na evropském trhu informačních a komunikačních technologií.

V letošním roce bude společnost Kapsch na výstavě CeBIT 2001 představovat své výrobky a služby na ploše 800 m2 v hale 17 na stánku E56. Název prezentace je "elektronický svět." Návštěvníci budou moci shlédnout celou paletu výrobků a služeb v oblasti elektronického obchodování, komunikačních technologií, apod. Tyto nové výrobky a služby jsou určeny pro dopravní firmy a další společnosti z různých oblastí průmyslu.

Přehled nejvýznamnějších výrobků a služeb, které bude firma představovat na výstavě CeBIT 2001:

Řešení pro dopravu

Budou představeny výrobky z oblasti navigačních systémů pro železnice (GSM-R systém), dále automatická zařízení na výběr poplatků, monitorovací zařízení, apod.

Řešení pro datovou komunikaci

Budou představeny aplikace pro internetovou komunikaci na platformě "webgroups" a dále technologie přenosu dat a hlasu CableStar (přenos přes CATV), NetXtender (přenos videosignálu) a další profesionální služby.

Řešení pro veřejné služby

Bude představeno řešení 24power (technologie pro dodavatele elektrické energie a dalších zdrojů) a dále komunikační sítě pro privátní a obchodní sféru.

Řešení pro firmy

Profesionální služby v oblasti www, nové technologie pro přenos hlasu po internetu (VoIP), řešení pro telefonní centra, řešení pro správce sítí, dále směrovače Starline-IP a výrobky řady officePOINT (integrované řešení se směrovači, přepínači a telekomunikačními systémy).

Elektronický přenosový kanál od firmy Kapsch

Návštěvníci výstavy CeBIT a další zájemci se budou moci, díky technologii Internet News Channel od firmy Kapsch, zúčastnit této výstavy z kteréhokoli místa na světě prostřednictvím internetu. Firma Kapsch bude provozovat tento přenosový kanál od prvního dne výstavy. Díky tomuto kanálu budou moci zájemci získat textové i obrazové informace z výstavy CeBIT 2001 v přímém přenosu, díky kamerám, které budou instalovány u stánku firmy Kapsch a na venkovních budovách výstaviště. Projektu se zúčastní i významní novináři, kteří se specializují na informační technologie. Tito lidé Vám budou přinášet nejnovější zprávy z výstavy CeBIT 2001 po internetu. Více informací lze získat na následujících serverech :

http://www.e-globe-channel.at
http://www.e-globe.kapsch.net
http://www.e-globe.at

Podrobný přehled výrobků a služeb firmy Kapsch AG

Vše, co moderní uživatel bude v budoucnosti potřebovat na svém počítači. Do této oblasti patří následující výrobky a služby :

Nová řada výkonných terminálů 390x

Tato nová řada terminálů nabízí větší displej, lépe ovladatelné klávesy, zabudovaný centrální telefonní seznam a možnost připojit celou řadu přídavných modulů.

Služba smart.user

Díky této službě lze na běžném PC přijímat telefonické hovory i z něj volat. Vytáčení čísel je jednoduché a lze jej provádět z programů MS Outlook, MS Exchange či Lotus Notes.

Služba Call Pilot

Tato služba je určena pro práci s hlasovou schránkou. Po integrování tohoto produktu do programu Microsoft Outlook získá uživatel přístup k různým službám jako je e-mail, hlasová schránka či faxové služby, které budou dostupné z jednoho místa. Call Pilot nabízí jednoduché nahrávání vzkazů, přeposílání vzkazů dalším uživatelům z telefonu nebo přímo z PC a další služby.

Řešení pro mobilní kancelář

Technologie DECT je velikým hitem pro všechny, kteří jsou často na cestách a potřebují být v trvalém styku s firmou. Toto řešení od firmy Kapsch výrazně šetří čas Vašich zaměstnanců. Díky tomuto řešení mohou být Vaši zaměstnanci neustále v kontaktu se společností a mohou používat stejně kvalitní připojení do Vaší sítě LAN, jako mají zaměstnanci sedící v kancelářích firemní centrály či poboček.

Telefonní ústředna SAM-WIN na monitoru

Velice užitečný nástroj pro firmu, který umožňuje rychlé a snadné spojování telefonických hovorů. Toto řešení je nabízeno jako software, nebo také jako celek v kombinaci s potřebným hardware.

ŘEŠENÍ PRO MULTIMEDIÁLNÍ TELEFONNÍ CENTRA

Expresní telefonní centrum se službami Meridian1 a Meridian Mail

Díky integrované IVR dotazovací nabídce představuje tato služba lepší řešení pro správu zákazníků, kteří si automaticky vyberou ze tří nabízených služeb (VOICEFORM - objednávková služba fungující celých 24 hodin, FAX ON DEMAND - služba pro přenos informací velkou rychlostí a LIFE AGENT - služba, která spojí zákazníka s operátorem).

Telefonní centrum na webu

Díky komponentům smart.user jsou do webovských stránek firmy integrovány různé telefonické služby. Díky tomu mohou zákazníci kontaktovat společnost buď přes e-mail, přes klasický telefon či přes kontaktní centrum na webu. Hovory z kontaktního centra mohou být přijaty pouhým stiskem tlačítka a mohou být jednoduše přepojeny přímo na danou osobu, která se zabývá příslušnými problémy, které zákazník má. Tato služba může být také přímo integrována do adresáře MS Exchange a může být doplněna celou řadou dalších doplňkových služeb.

Telefonní centrum pro ankety

Toto řešení umožňuje individuální zpracování telefonických hovorů. Zákaznická podpora je snazší, protože je tato služba zakomponována přímo do databáze zákazníků. Toto anketní centrum nabízí zákazníkům přehled veškerých informací pro správu a řízení vztahů se zákazníky.

ŘEŠENÍ PRO INTERNETOVÉ TELEFONOVÁNÍ - BUDOUCNOST KOMUNIKACE

Zlepšení technologie Meridian1

Do tohoto software byly zakomponovány nové technologie pro hlasový přenos (VoIP) a jsou nabízeny i nové komponenty pro internetovou komunikaci. Na druhou stranu lze používat i dosavadní komponenty z řady Orion a Aries. Technologie Meridian1 představuje přechod od klasické internetové telefonie k technologiím VoIP. Díky tomu bude možno spojovat počítače s technologií Meridian do uzlových sítí, vytvářet domácí kanceláře s IP sítěmi a připojovat domácí počítače do již existujících IP sítí.

Nové telefonické servery pro firmy - revoluce v IP telefonii

Firma Kapsch poprvé předvede, jak přijímat a provádět telefonické hovory přes multimediální IP přepínač. Toto nové řešení je již dnes v prodeji. Při vytváření nových sítí po telefonní komunikaci dochází k výraznému snížení nákladů. Cena nových sítí také velice poklesla. Dík telefonním serverům, které jsou zakomponovány do sítě LAN, jež podporuje přenos hlasu, se tento přenos stane vlastně síťovou aplikací.

POČÍTAČOVÉ SÍTĚ A JEJICH SPRÁVA

Sítě pro přenos hlasu

Struktura sítí musí splňovat jisté požadavky, pokud chceme přes tuto síť provádět přenos hlasu. Důležitá je příslušná šířka pásma, priority na síti a struktura přepínačů. Naši specialisté Vám rádi pomohou nalézt nejlepší řešení na LAN či WAN pro Vaši společnost.

Datové a hlasové sítě

V budoucnu bude nutné, aby společnosti měly všechny své pobočky propojeny do jedné centrální sítě. Toto propojení bude často vyžadovat oddělené propojení pro sítě datové a hlasové. V telefonní komunikaci existuje celá řada řešení pro tato propojení, která závisí pouze na potřebách a možnostech zákazníka. Mezi tato řešení patří například klasické analogové sítě, nebo přípojky ISDN, či připojení z domova na systém se 16000 porty. V oblasti datové komunikace existují řešení od satelitního připojení, přes ATM nebo IP.

Správa sítí - každá síť je jenom tak dobrá, jak kvalitní je její správa

Existuje celá řada různých způsobů jak spravovat počítačové sítě. Volba vhodného způsobu je nesmírně důležitá a závisí na potřebách a možnostech zákazníků. Například systém SIGMA je ideálním nástrojem pro profesionální správu počítačových sítí na technologii Meridian. Tento systém může být též integrován jako zastřešující systém pro správu více sítí, přičemž administrátoři a uživatelé budou mít přístup ke všem oblastem jednotlivých sítí pomocí jednoho nástroje. Systém SIGMA nabízí včasnou detekci a opravu poruch v síti z jednoho místa.

 www.kapsch.net.cz


Stánek firmy Kapsch ve stylu "elektronický svět" jako magnet na výstavě CeBIT

Společnost Kapsch se na Vás těší ve svém stánku na výstavě CeBIT 2001, kde Vám představí celou řadu řešení pro informační a komunikační technologie, nabídne Vám celou mnoho zajímavých prezentací, dá Vám ochutnat vybrané speciality ze slavného vídeňského hotelu Imperial a nabídne Vám i celou množství aktivit pro volný čas. Na stánku vystoupí slavný Kirovův balet spolu s rakouským baletem Noisia. Každý den zazní z hliníkových trubek u stánku speciální píseň, která byla složena pro účel výstavy. Kromě toho se na stánku firmy Kapsch bude třikrát denně hrát upravená verze muzikálu "Hair", kterou připravilo Sdružení vídeňských divadel. Celý program bude uvádět Kai Bocking z německé televize ZDF.

Pro další informace prosím kontaktujte :
Brigitte Herdlicka
Public Relations
Tel.: +43 1 811 11 / 2705
e-mail: herdlick@kapsch.net
Kapsch AG, A-1121 Vienna, Wagenseilgasse 1

Hala 17, stánek E56 / telefon na stánek firmy je + 49 511 89 55189 nebo (+ 43 1) 81111 6226

Článek ze dne 23. března 2001 - pátek