logo itpoint.cz

ComNet Prague dnes začíná

Pořadatelé očekávají, že třídenní veletrh navštíví přes 22 tisíc zájemců, pro které budou připraveny expozice 200 vystavovatelů na ploše 13 500 metrů čtverečních.

Devátý ročník mezinárodního veletrhu informačních a komunikačních technologií ComNet Prague začíná v úterý 22. května v pražském holešovickém Výstavišti. Pořadatelé očekávají, že třídenní veletrh navštíví přes 22 tisíc zájemců, pro které budou připraveny expozice 200 vystavovatelů na ploše 13 500 metrů čtverečních.

ComNet Prague 2001 nabídl svým vystavovatelům kompletně novou nabídku sponzorství. Podle odstupňování jednotlivých kategorií se vystavovatelé mohli stát Platinovým, Zlatým nebo Stříbrným sponzorem, přičemž platinovým sponzorem se stala společnost Siemens. Veletrh je podporován Ministerstvem dopravy a spojů ČR, Českým telekomunikačním úřadem a sdružením APVTS - Asociací provozovatelů veřejných telekomunikačních sítí.

Již potřetí bude součástí veletrhu speciální expozice ComNet Solutions Park. Zóna elektronického podnikání - E-business zóna - umožní představit nejnovější produkty, aplikace a služby spojené s elektronickým businessem. Pavilon Start-up firem na ComNetu umožní mladým firmám, které by jinak neměly šanci se na podobné události etablovat, kontakt s návštěvníky veletrhu. Projekt Centrum kariéry se pokusí spojit poptávku s nabídkou na pracovním trhu v oblasti komunikací.

Tradiční doprovodná konference Elektronický Business veletrhu ComNet Prague tentokrát nese název "Budoucnost v síťové ekonomice" a koná se v hotelu Diplomat. Především o příležitostech, které pro Novou ekonomiku představují současné bezdrátové technologie, zde ode dneška diskutují domácí i zahraniční odborníci ze segmentů IT, komunikací, obchodu, marketingu, financí a legislativy. Další doprovodnou akcí je Telekomunikační konference Vize 21 - svět bez hranic, která představí další směry a strategie v
oblasti telekomunikací.

 Česká informační agentura
pk

Článek ze dne 22. května 2001 - úterý