logo itpoint.cz

Contactel nabízí až 20 % slevu z provozních nákladů za své telekomunikační řešení

Nabídka je určena zákazníkům, kteří si objednají současně vytvoření privátní sítě (IP Private Net) a bezdrátové připojení k internetu (Internet Wireless Professional).

Slevu ve výši až 20 % provozních nákladů za telekomunikační řešení nabízí do konce března 2001 společnost Contactel. Podle
tiskové mluvčí společnosti je nabídka určena zákazníkům, kteří si objednají současně vytvoření privátní sítě (IP Private Net) a bezdrátové připojení k internetu (Internet Wireless Professional). Pokud zákazník objedná pouze jeden z produktů, získá 10 % slevu na provoz.

"Nabídka je určena především podnikům, pro které jsou náklady na propojení poboček a na připojení k internetu citlivou položkou rozpočtu," uvedla Z. Pelikánová. Dodala, že bezdrátové připojení pracuje s rychlostí 64 kbps nebo 128 kbps. Využití IP Private Net Contactelu je podle mluvčí výhodné zejména při nasazení aplikací intranet/extranet a může znamenat úsporu 20 až 50 % investičních nákladů oproti standardním způsobům komunikace. Data jsou přenášena v páteřní síti Contactelu a zákazník si podle typu vybraného okruhu může volit přenosovou rychlost mezi 64 až 2048 kbps.

Společnost Contactel byla založena v roce 1999 jako společný podnik Českých radiokomunikací a Tele Danmark. K současné nabídce datových a internetových služeb hodlá firma přidat i nabídku hlasových služeb jako konkurenci Českému Telecomu.

contactel_logo.gif (2540 bytes)

 Česká informační agentura
pk

Článek ze dne 7. února 2001 - středa