logo itpoint.cz

Contactel snižuje ceny za mezinárodní hovory

Zákazníci Contactelu mohou již volat za sazby, které jsou v průměru o 20 % nižší než ceny tradičních telefonních hovorů Českého Telecomu.

Telekomunikační společnost Contactel včera snížila ceny za mezinárodní hovory uskutečněné prostřednictvím služby Voice Plus. "Počínaje dnešním dnem mohou zákazníci Contactelu volat za sazby, které jsou v průměru o 20 procent nižší než ceny tradičních telefonních hovorů po linkách dominantního operátora," sdělila tisková mluvčí společnosti Zdenka Pelikánová.

Podle mluvčí se podstatného snížení (o téměř 50 %) dočkají volající do Maďarska, až o 20 % méně se bude také platit za hovorné do mobilních sítí v Německu, Polsku a Slovensku. Slevy se také týkají volání do pevné sítě například na Slovensko, do USA nebo Kanady.

Voice Plus začal Contactel nabízet koncem listopadu 2000. Služba využívá technologie ISDN, podle Pelikánové je však plně srovnatelná s voláním z veřejné telefonní sítě. "Těm, kteří již naši službu využívají, snížíme ceny se zpětnou platností od 1. ledna 2001 formou mimořádného bonusu," upřesnila mluvčí.

 Česká informační agentura
pk

Článek ze dne 17. ledna 2001 - středa

M-Files - Document Management System