logo itpoint.cz

Contactel startuje službu herna.redbox.cz

Zájemci si mohou zahrát on-line 14 karetních her, 4 hry na trénování postřehu a rychlosti reakce (populární "střílečky") a 5 dalších her včetně oblíbené osmisměrky či varianty hry tetris.

Praha 7. srpna 2001 - Zahrát si na internetu jednoduché hry pro zkrácení chvíle umožní nová bezplatná služba Contactelu. Na adrese http://herna.redbox.cz najdou návštěvníci portálu Redbox ode dneška celkem 23 počítačových her. Zájemci si mohou zahrát on-line 14 karetních her, 4 hry na trénování postřehu a rychlosti reakce (populární "střílečky") a 5 dalších her včetně oblíbené osmisměrky či varianty hry tetris. Všichni hráči se mohou svými výsledky pochlubit v rubrice "Klub hráčů", kde si mohou ověřit, zda patří mezi elitu či zda své výsledky musí dále zlepšovat.

"Chceme, aby portál Redbox byl nejen zdrojem informací, ale i zábavy," uvedla při spuštění herny.redbox.cz Romana Tomasová, tisková mluvčí společnosti Contactel. "Naším cílem není konkurovat specializovaným internetovým stránkám, ale chceme svým zákazníkům při práci s internetem nabídnout chvilku relaxace."

Všechny nabízené hry jsou distribuovány zdarma formou "open-source". Contactel to chápe jako svůj příspěvek k šíření tohoto druhu programů, kterému chce i nadále věnovat pozornost. V současné době Contactel připravuje několik dalších projektů, zaměřených na rozvoj volného softwaru dostupného včetně zdrojových kódů.

Společnost Contactel byla založena v roce 1999 jako společný podnik ČESKÝCH RADIOKOMUNIKACÍ, a.s. a Tele Danmark A/S. Cílem společnosti Contactel je stát se vysoce kvalitním a vyhledávaným telekomunikačním provozovatelem. Contactel nabízí plné portfolio internetových, datových a hlasových služeb a s postupnou liberalizací dále rozšiřuje svoji nabídku.

Od června 2000 je Contactel členem prestižní evropské asociace European Foundation for Quality Management.

 www.contactel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 8. srpna 2001 - středa