logo itpoint.cz

Contactel výrazně zkvalitňuje internetové služby

Contactel dnes uvedl do provozu novou internetovou platformu založenou na nejmodernějších technologiích, která výrazně zkvalitní vytáčený přístup k internetu. Umožní značné zvýšení rychlosti připojení, což se projeví vyšším uživatelským komfortem pro zákazníky služeb Internet Raz Dva a Internet ProActive.

Praha 28. srpna 2001 - Contactel dnes uvádí do provozu novou internetovou platformu založenou na nejmodernějších technologiích, která výrazně zkvalitní vytáčený přístup k internetu. Umožní značné zvýšení rychlosti připojení, což se projeví vyšším uživatelským komfortem pro zákazníky služeb Internet Raz Dva a Internet ProActive. Přechod na novou internetovou platformu a její vyšší rychlost znamená pro naše zákazníky snížení nákladů, které platí za připojení k internetu po komutované síti. Současně s touto změnou Contactel posiluje také mezinárodní konektivitu, která zrychlí přístup zákazníků k informačním zdrojům v zahraničí.

"Moderní internetová platforma je nejvýznamnější investicí Contactelu do rozšíření a rozvoje internetových služeb v letošním roce," uvedl Michal Čupa, generální ředitel Contactelu. "Umožní nám zkvalitnit stávající služby a nabídnout zcela nové služby, z nichž některé budou uvedeny na trh již v příštím roce. Věříme, že kvalitnější nabídka internetových služeb uspokojí i ty nejnáročnější uživatele."

Celkovou investicí ve výši přesahující 50 mil. Kč Contactel dokazuje, že základním měřítkem úspěchu je spokojenost zákazníků. Platforma umožňuje obsloužit až 600 000 uživatelů internetu. Zákazníci Contactelu budou mít mimo jiné větší možnosti při výběru domén pro registraci, možnost flexibilního rozšiřování e-mailové schránky i prostoru pro své www stránky a další data umístěná na internetu. Contactel je vedoucím poskytovatelem internetu pro podnikatelské zákazníky, druhým největším poskytovatelem vytáčeného připojení k internetu a obsluhuje na 200 000 registrovaných internetových zákazníků.

Společnost Contactel byla založena v roce 1999 jako společný podnik ČESKÝCH RADIOKOMUNIKACÍ, a.s. a TDC A/S. Cílem společnosti Contactel je stát se vysoce kvalitním a vyhledávaným telekomunikačním provozovatelem. Contactel nabízí plné portfolio internetových, datových a hlasových služeb a s postupnou liberalizací dále rozšiřuje svoji nabídku. Od června 2000 je Contactel členem prestižní evropské asociace European Foundation for Quality Management.

 www.contactel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 29. srpna 2001 - středa