logo itpoint.cz

Contactel zkvalitňuje datovou službu Flexi Frame

Díky dvěma novým vlastnostem je služba Flexi Frame atraktivní pro společnosti s mezinárodní působností a pro firmy vyžadující vysoce spolehlivé přenosy dat.

Praha 4. září 2001 - Contactel dnes uvádí do provozu další rozšíření datové služby Flexi Frame.

"Díky těmto dvěma novým vlastnostem je služba Flexi Frame atraktivní pro společnosti s mezinárodní působností a pro firmy vyžadující vysoce spolehlivé přenosy dat", uvedla Jette Kruhoffer, obchodní ředitelka Contactelu.

Datová služba Flexi Frame zaručuje moderní pevné propojení vzdálených sítí garantovanou rychlostí. Zákazník si může vybrat mezi cenově výhodnými variantami propojení o přístupové rychlosti 64 kbps až 2 Mbps. Propojení umožňuje vytvoření rozsáhlých privátních sítí pro přenos hlasu i dat. Proto je služba určena především podnikové klientele, kdy ústředí a pobočky často vzájemně komunikují. Služba Flexi Frame přináší velkou úsporu telekomunikačních poplatků díky poskytování širokého spektra služeb na jednom přístupovém okruhu.

Přístupové body pro službu Flexi Frame jsou v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Plzni, Ústí nad Labem, Hradci Králové a Ostravě. Body jsou propojeny vysokokapacitní páteřní sítí o rychlosti 155 Mbps a lze k nim připojit pracoviště téměř odkudkoliv v ČR.

 www.contactel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 5. září 2001 - středa