logo itpoint.cz

CV-Online uvádí novou segmentaci svých služeb, které odpovídá i nový vzhled internetových stránek

Společnost pro své klienty vyvinula nové řešení založené na tzv. online pracovních skupinách, které reflektují hlavní tržní segmenty, na které se CV-Online zaměřuje - tedy IT a telekomunikace, bankovní a finanční služby, prodej a marketing, účetnictví a daně.

CV-Online, přední poskytovatel integrovaných personálních služeb kombinujicí e-recruitment a tradiční (offline) recruitment ve střední a východní Evropě, vyvinul pro své klienty nové řešení založené na tzv. online pracovních skupinách (Job Communities). Tyto skupiny reflektují hlavní tržní segmenty, na které se CV-Online zaměřuje - tedy IT a telekomunikace, bankovní a finanční služby, prodej a marketing, účetnictví a daně.

Na základě těchto nově vyvinutých skupin upravila společnost CV-Online vzhled své úvodní strany a vyvinula zvláštní prostředí pro jednotlivé pracovní skupiny.

Nabízené řešení umožňuje vyhledávat pracovní inzeráty podle specifických kategorií, nacházet veškeré informace na jednom místě, pomáhá uživatelům setkávat se s dalšími odborníky v rámci skupiny a učit se na základě jejich zkušeností a pracovních úspěchů, získávat odborné rady, atd.

S cílem dále upevnit vztahy se svými zákazníky, zvýšit jejich loajalitu a dále rozvinout své konkurenční výhody a přednosti pokračuje společnost  CV-Online ve zdokonalování svých služeb. Před dvěma měsíci začala společnost zdokonalovat proces zprostředkování pracovních inzerátů a dalšího obsahu týkajícího se profesní kariéry. Nyní již uživatelé CV-Online nemusí hledat dodatečné informace o zaměstnání a kariéře někde jinde.

Sektory nebo tzv. pracovní skupiny pomohou uživatelům najít veškeré profesní informace týkající se daného oboru na jednom místě. Jediné co musí udělat je vybrat si obor, o který mají zájem a pak už jen stačí kliknout myší.

Z počátku budou k dispozici následující hlavní skupiny, které se budou později dále rozšiřovat :

CV-Online

CV-Online je předním poskytovatelem integrovaných personálních řešení ve střední a východní Evropě kombinujícím sofistikované online personální služby s tradičním personálním poradenstvím. Vedení CV-Online a investoři jsou přesvědčeni, že v průběhu následujících 3 let se společnost stane vedoucím poskytovatelem integrovaných personálních služeb v regionu a vedoucím poskytovatelem/dodavatelem technologických specialistů ze zemí střední a východní Evropy na západní trhy. CV-Online působí v 8 evropských zemích - Litvě, Lotyšsku, Rusku, Polsku, Maďarsku, České republice, Rumunsku a Estonsku.

Ukázka inzerátu pro IT a telecom

Více informací naleznete na www.cvonline.cz

Článek ze dne 28. srpna 2001 - úterý