logo itpoint.cz

Czech On Line a.s. zlevnila mezinárodní telefonní hovory

Společnost Czech On Line zlevňila s platností od 1. října 2001 mezinárodní telefonní hovory poskytované prostřednictvím služby Business Voice Start, pod novou značkou Jet2Web Czech Republic, v průměru o 10%.

Praha, 1. října 2001 - Společnost Czech On Line, a.s. zlevňuje s platností od 1. října 2001 mezinárodní telefonní hovory poskytované prostřednictvím služby Business Voice Start, pod novou značkou Jet2Web Czech Republic, v průměru o 10%.

"Tímto krokem chceme především vyjít vstříc našim zákazníkům, kteří volají často do zahraničí. Upravili jsme strukturu tarifů tak, aby maximálně vyhovovala současným požadavkům," řekl Miroslav Heráň, obchodní ředitel společnosti. "U nejpoužívanějších destinací, jakými jsou například Rakousko či Německo, jsme snížili cenu hovorů u fixních linek až o 20%," dodal.

Veškeré ceny Business Voice Start jsou nižší, než ceny běžných služeb, které poskytují mezinárodní telefonické hovory. Kromě výhodné ceny hovorného s vteřinovou tarifikací přináší služba Business Voice Start i další kvality. Zákazník má možnost kontroly účtu online, díky čemuž je možné prověřit čísla volajícího a volaného, čas započetí a ukončení hovoru a v neposlední řadě i cenu telefonátu. Služba Business Voice Start je uzpůsobena všem zákaznickým kategoriím - od jednotlivců až po velké firmy s frekventovaným mezinárodním telefonickým stykem a charakterizované systémem slev v závislosti na objemu volání do preferovaných směrů.

Informace o společnosti Czech On Line a.s.

Czech On Line a.s. provozovatel služeb Jet2Web Czech Republic a VOLNY, je alternativní telekomunikační operátor v České republice. Společnost začala v ČR působit na konci roku 1995 a jako první v zemi masově zpřístupnila Internet za přijatelné ceny a poté zdarma pod hlavičkou VOLNÝ. V červenci 2000 získal 100% vlastnictví COL Telekom Austria.

 www.jet2web.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 10. října 2001 - středa