logo itpoint.cz

Do čela APVTS byl opět zvolen její stávající předseda Svatoslav Novák

Dne 25.září 2001 proběhla Valná hromada Asociace provozovatelů veřejných telekomunikačních sítí. Členové asociace projednali zprávu o činnosti, pololetní výsledky a zvolili členy představenstva.

Dne 25.září, 2001 proběhla Valná hromada Asociace provozovatelů veřejných telekomunikačních sítí. Členové asociace projednali zprávu o činnosti, pololetní výsledky a zvolili členy představenstva.

Do čela APVTS byl zvolen dosavadní předseda Svatoslav Novák.

Asociace byla založena v létě roku 1999. Jejím hlavním posláním je vytváření optimálních podmínek pro rozvoj činnosti provozovatelů telekomunikačních sítí. Vzhledem k tomu, že úspěšný rozvoj jejich podnikání je založen na otevřené soutěži, je základním cílem asociace podpora a ochrana rovného a otevřeného telekomunikačního trhu v České republice.

Členové představenstva APVTS

Dalšími členy APVTS jsou

Alcatel, Arthur Andersen, Avaya Czech Republic, Cap Gemini, CORE Computer, CNG, Deloitte&Touche, Ericsson, Ernst&Young, Hewlett-Packard, Hughes Network Systems, Intelek, Logica, Micos, Microsoft, Miracle Network, Nortel Networks, Siemens, Telcordia Technologies, TTC Marconi, TTC Tesla Telekomunikace, Wirelesscom, SPIS

 http://www.apvts.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 27. září 2001 - čtvrtek