logo itpoint.cz

Dobíjení Twistu prostřednictvím bankomatů

Od konce ledna lze prostřednictvím bankomatů dobíjet i Twist karty společnosti RadioMobil ...

Od konce ledna lze prostřednictvím bankomatů dobíjet i Twist karty společnosti RadioMobil. Stejnou službu již od loňského roku nabízí i konkurenční EuroTel, zatímco nejmladší operátor Český Mobil ji teprve chystá.

Zatím jsou podle Kakosové v provozu pouze tři dobíjecí bankomaty v Praze 1, a to :

"Do konce února se tento počet rozroste na zhruba 40 bankomatů po celé republice," dodala T. Kakosová. Aktuální seznam bankomatů bude k dispozici na internetových stránkách operátora. RadioMobil bude spolupracovat pouze s největší českou bankou - ČSOB, do budoucna se však předpokládá rozšíření služby i na bankomaty dalších finančních ústavů. Používat lze všechny nejrozšířenější typy platebních karet.

Konkurenční EuroTel již zákazníkům nabízí tuto službu od září loňského roku. GO karty lze nyní dobíjet ve více než 60 bankomatech v České republice.

Na rozdíl od konkurence nemusí zákazník služeb Paegas Twist čekat na tisk lístku a manuální volání na dobíjecí linku. Navíc získá až 400 Kč navíc zdarma, protože při každém dobití přes bankomat je částka kreditu automaticky zvýšena o 10 %.

Mluvčí Českého Mobilu Igor Přerovský uvedl, že nejmladší operátor hodlá uživatelům svých předplacených Oskaret podobnou možnost nabídnout ještě v prvním čtvrtletí letošního roku. V současnosti podle Přerovského probíhají jednání s několika finančními institucemi. "V souladu s filozofií Oskara chceme nabídnout přátelský, jednoduchý a uživatelsky příjemný systém dobíjení," dodal I. Přerovský.

 Česká informační agentura
pk

Článek ze dne 1. února 2001 - čtvrtek