logo itpoint.cz

Economia Online v síti NEXTRA

Společnost NEXTRA Czech Republic získala v oblasti bezdrátového připojení prostřednictvím technologie FWA nového zákazníka - Economia Online (pro provoz svých kanceláří a podporu zpravodajského serveru www.ihned.cz).

Praha, 9. října 2001 - Společnost NEXTRA Czech Republic, poskytovatel komplexních komunikačních řešení a služeb, získala v oblasti bezdrátového připojení prostřednictvím technologie FWA nového zákazníka. Economia Online si pro provoz svých kanceláří a podporu zpravodajského serveru www.ihned.cz vybrala službu NEXTRA NextLink. NextLink, v licencovaném pásmu 26 GHz, bude přenášet data rychlostí 256 Kb/s. Navýšit rychlost lze pak pouhou změnou typu objednané služby, a to až do výše 8 Mb/s bez jakýchkoliv výpadků.

"Za vítěze výběrového řízení jsme zvolili jednoznačně společnost NEXTRA Czech Rrepublic. Přesvědčila nás nejen rychlostí své odezvy na splnění všech našich požadavků, ale také přijemným vystupováním a dodržením svých slibů z předešlých jednání," uvádí Patrik Čefelín, IT manager společnosti Economia Online, a.s.

"Jsme rádi, že se Economia Online spolehla na řešení společnosti NEXTRA Czech Republic," hodnotí Vít Šubert, výkonný ředitel společnosti NEXTRA Czech Republic. "Věříme, že s našemi službami budou spokojeni natolik, že se vzájemná spolupráce v budoucnu ještě rozšíří," dodává.

 www.nextra.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 10. října 2001 - středa