logo itpoint.cz

Empower Interactive - firma zaměřená na řešení pro bezdrátový internet, bude využívat magicTalk Voice Gateway, aby rozšířila svou současnou nabídku SMS přidáním hlasových funkcí

Dodavatelem magicTalk Voice Gateway je firma General Magic, poskytujíc software a podporu pro návrh a hostování dialogových hlasových služeb, které dovolují společnostem rychle a efektivně poskytovat kdykoliv a kdekoliv přístup k informacím a službám prostřednictvím telefonu.

General Magic Inc., firma působící v oblasti hlasového aplikačního programového vybavení a služeb, oznámila, že Empower Interactive, softwarová vývojová firma zaměřená na řešení pro bezdrátový internet, bude využívat magicTalk Voice Gateway, aby rozšířila svou současnou nabídku SMS přidáním hlasových funkcí.

Empower Interactive je mezi prvními evropskými společnostmi, které mají licenci na magicTalk Voice Gateway, což je serverově orientovaný software založený na VoiceXML firmy General Magic, který umožňuje rychlý a snadný vývoj a nasazení hlasových aplikací.

"Jsme velmi potěšeni, že společně s General Magic nabízíme našim partnerům a klientům nejpokrokovější dostupnou platformu pro bezdrátový přenos hlasu a dat," řekl Michael Ohr, výkonný ředitel Empower Interactive. "Integrací našeho serveru Empower SMS Gateway Server s průmyslově ověřenou bránou magicTalk Voice Gateway od General Magic, jsme nyní schopni zkombinovat dvě nejrozšířenější služby mobilních komunikací, přenos hlasu a textových zpráv, do jedné společné aplikační platformy. Tato aliance dobře zapadá do strategie firmy Empower spojovat se s nejlepšími produkty, které umocní naši pozici standardní platformy v oblasti bezdrátového přenosu zpráv."

Steve Sahara, finanční ředitel Empower, dodal : "Nyní mohou naši klienti používat hlasové příkazy jako alternativní způsob pro přístup k našim službám SMS."

SMS nabídka firmy Empower je slučitelná s celou řadou podnikových aplikací včetně nejběžnějších e-mailových klientů, aplikačních serverů, programů pro správu dat o zákaznících, programů pro podnikové plánování a systémů work flow pro řízení postupů prací. Přidáním hlasového kanálu do své nabídky poskytne Empower globálním podnikům příležitost ovlivnit jejich existující infrastrukturu, zvýšit příjmy, zlepšit služby zákazníkům, zvýšit výkonnost zaměstnanců, zlepšit efektivitu procesů a také rozšířit funkčnost existujících aplikací.

"Konvergence bezdrátových a internetových technologií je hybnou silou pro globální potřebu mobilního přístupu k rozšířeným informacím a službám. Jsme potěšeni, že si Empower vybral naši hlasovou bránu pro rozšíření své SMS platformy o hlasové funkce pro oslovení těchto potřeb," řekla Kathie Leyton, výkonná ředitelka a prezidentka General Magic. "Tento vztah také podporuje náš cíl rozšířit globální vývoj a nasazení nejlepších podnikových hlasových aplikací."

O firmě General Magic

Firma General Magic poskytuje software a podporu pro návrh a hostování dialogových hlasových služeb, které dovolují společnostem rychle a efektivně poskytovat kdykoliv a kdekoliv přístup k informacím a službám prostřednictvím telefonu. Řešení společnosti General Magic založené na VoiceXML dovoluje firmám integrovat hlasový přístup do podnikových aplikací využitím širokého výběru technologií pro rozpoznávání hlasu a telefonních rozhraní. Tato řešení pomáhají podnikům zlepšovat vztahy se zákazníky, poskytovat služby s přidanou hodnotou a nabízet neomezený přístup k obsahu. General Magic má ústředí v Sunnyvale v Kalifornii. Další informace je možné získat na webových stránkách společnosti na adrese http://www.generalmagic.com .

O firmě Empower Interactive

Společnost Empower Interactive se zabývá vývojem standardů v oblasti programového vybavení pro spolehlivý přenos zpráv pro bezdrátový internet. Náš software umožňuje našim partnerům a klientům zvyšovat výnosy, šetřit čas a snižovat náklady. Naše produkty vyplňují mezeru mezi podnikovými systémy a mobilními sítěmi. Organizace jako jsou HP, Logica, Soneram, Siemens, Thus a BT Cellnet používají Empower Interactive software, aby dodávali pokrokové podnikové systémy pro přenos zpráv spolehlivě a zároveň výhodně. Naše produkty jsou kompatibilní s více než 95 procenty globálních bezdrátových sítí pro přenos zpráv. Společnost Empower Interactive má ústředí v Londýně. Další informace o Empower Interactive je možné získat na webových stránkách společnosti na adrese http://www.eigroup.com .

Článek ze dne 17. dubna 2001 - úterý