eTel má již 1000 klientů

Tisícím klientem je společnost GiTy a.s., předmětem uzavřené smlouvy je zajištění kompletních hlasových služeb společností eTel.

Praha - 6. prosince 2001 - eTel Česká republika, vedoucí poskytovatel telekomunikačních a internetových služeb pro firemní klientelu, získal v listopadu svého tisícího klienta. Tím se stala brněnská telekomunikační společnost GiTy a. s.

Smlouva o poskytování komplexních telekomunikačních služeb se společností GiTy byla podepsána v průběhu listopadu 2001 a pro eTel znamená jubilejního tisícího firemního klienta. Předmětem uzavřené smlouvy je zajištění kompletních hlasových služeb společností eTel.

"Jsme potěšeni, že se firma GiTy stala jubilejním tisícím zákazníkem společnosti eTel. Přestože spolupracujeme teprve měsíc, jsme se službami firmy eTel velmi spokojeni. Doufám, že naše další spolupráce bude nadále úspěšně pokračovat", říká ke spolupráci s eTel Olga Girstlová, generální ředitelka GiTy a. s.

"Spolupráci se společností GiTy jsme získali díky vítězství v náročném výběrovém řízení. Tento úspěch nás těší, neboť svědčí o vysoké kvalitě námi poskytovaných služeb, které vyhovují i vysokým technickým požadavkům velkých telekomunikačních společností ", říká Ivan Pilný, generální ředitel eTel ČR.

Počet zákazníků eTel Česká republika, kteří mají možnost využívat celé portfolio nabízených služeb, přesáhl v listopadu hranici 1000 klientů. Díky jejich zvyšujícímu se počtu a zprovoznění nových služeb ISP a VPN zaznamenal eTel oproti předchozímu kvartálu 61% nárůst objemu provozu společnosti.

Obchodní zastoupení v Praze, Brně, Plzni a Ústí nad Labem rozšířil eTel v letošním roce o Hradec Králové, Pardubice, Liberec, Zlín, Ostravu a Olomouc. Do konce roku připravuje otevření dalších obchodních zastoupení v Českých Budějovicích a v Karlových Varech.

 www.etel-group.com/czech/frameset.html
tisková zpráva


eTel vidí za svým bezesporu úspěšným nástupem zejména šikovnost svých obchodníků. Díky tomu se mu podařilo předstihnout Contactel v objemu volání do sítě dominantního operátora.

Pořadí v této disciplíně je tak nyní :

  1. GTS
  2. Aliatel
  3. eTel
  4. Contactel
  5. a ostatní

ETel má aktuálně funkční propojení s Českým Telecomem, Radiomobilem a Aliatelem. Před startem je propojení s Eurotelem. Za významnou část svých aktivit vidí mimo přímé obsluhy firemní klientely v ČR také zajišťování příchozího mezinárodního provozu pro široké spektrum zahraničních operátorů. Jeho nabídka by měla oslovovat kromě největších firem také segment středních a malých firem.

Zde je ovšem rozvoj velmi závislý na pokračující liberalizaci odvětví. Z tohoto hlediska také představitelé eTelu kritizují naši současnou situaci. O rozsahu jejich podnikání svědčí objem tržeb, který by měl od zákazníků v ČR dosáhnout do konce roku kolem 400 - 500 miliónů korun. Když si uvědomíme, že podobné nebo i větší díly z tohoto koláče ukousli i ostatní noví operátoři, musí jít již o velmi citelný propad v tržbách dominantního operátora.

Článek ze dne 7. prosince 2001 - pátek

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...