logo itpoint.cz

Eurotel nabídne návštěvníkům MFF Karlovy Vary unikátní rezervační a informační systém

Prostřednictvím SMS zpráv a W@P portálu Juice usnadní Eurotel pobyt na festivalu všem milovníkům filmu

U příležitosti konání 36. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary nabídne společnost Eurotel Praha, spol. s r.o., festivalovým návštěvníkům unikátní rezervační a informační systém, přístupný prostřednictvím jejich mobilních telefonů.

Poprvé budou mít návštěvníci festivalu možnost rezervovat si vstupenky na filmová představení přímo z displeje mobilního telefonu. Nebudou chybět ani praktické informace o festivalovém dění prostřednictvím W@P portálu Juice, nebo SMS zpráv. Pro akreditované novináře připravil Eurotel speciální informační SMS servis.

"Jako jeden z oficiálních dodavatelů Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary se prezentujeme již po několikáté," řekla Glenice Maclellan, výkonná ředitelka marketingu společnosti Eurotel. "Letos jsme pro filmové milovníky připravili i užitečné novinky. Rezervační systém, díky kterému nebudou muset stát dlouhé fronty na vstupenky na filmové projekce, nebo speciální informační kanály, kterými budou jak účastníci, tak ti, kteří se do Karlových Varů nedostanou, průběžně informováni o festivalovém dění," dodává.

Rezervace

Speciálně vytvořená aplikace na W@P portálu Juice "Rezervace" umožní všem návštěvníkům karlovarského festivalu, kteří vlastní mobilní telefony podporující technologii W@P, rezervovat si vstupenky na všechna filmová představení přímo z jejich mobilních telefonů. Přímo na displeji mobilního telefonu, stiskem několika tlačítek v menu si zákazník bez front zjistí obsazenost jednotlivých přestavení, rezervuje vstupenku, kterou si následně jen vyzvedne u pokladny . Přístup na portál Juice a používání služby je umožněno zákazníkům všech mobilních operátorů, nejen zákazníkům společnosti Eurotel.

Cena přístupu na W@P portál Juice se řídí příslušnými tarify jednotlivých operátorů. Zákazníci společnosti Eurotel zaplatí 2 Kč za minutu přístupu, Go zákazníci 3,30 Kč, u tarifů Quatro Go a Original Go v době mimo špičku pak pouhou 1 Kč.

Informační servis

Vedle možnosti rezervace vstupenek naleznou všichni návštěvníci Karlových Varů na W@P portálu Juice i všechny důležité informace o průběhu festivalu, programy kin s možností vyhledávání filmů podle sekce a dne, počty volných vstupenek na jednotlivá představení, upozornění na doprovodné akce, předpovědi počasí v Karlových Varech, jízdní řády, nebo možnosti ubytování. Nebudou chybět ani informace pro tisk, jako tiskové zprávy, novinářské projekce a servisní informace.

Druhá varianta přístupu k nejaktuálnějším zprávám o dění na karlovarském filmovém festivalu a praktickým informacím o programech kin v Karlových Varech, kterou může snadno získat každý majitel mobilního telefonu Eurotel, je prostřednictvím krátkých textových zpráv SMS. Eurotel vytvořil dva speciální informační SMS kanály - zpravodajský kanál o aktuálním dění na festivale (klíčové slovo: MFF Z) a kanál o programových změnách (klíčové slovo MFF P).

Zpravodajský kanál MFF funguje stejným způsobem jako další kanály v rámci služby Eurotel InfoText. Stačí tedy odeslat klíčové slovo MFF Z na telefonní číslo 999111. Systém vzápětí potvrdí registraci a zašle nejaktuálnější zprávu. Poté už bude majitel telefonu získávat všechny důležité informace, ale i nejrůznější zajímavosti z průběhu této významné kulturní události, nejdůležitější akce daného dne, návštěvy slavných osobností až po zajímavosti ze zákulisí festivalu. Po odeslání klíčového slova MFF P budou zákazníci průběžně informováni o veškerých změnách v programu festivalu.

Pro akreditované filmové novináře připravil Eurotel speciální službu: zasílání SMS zpráv na jejich mobilní telefony, týkající se aktuálních změnách v novinářském programu. Servis bude informovat novináře, kteří o službu projeví zájem, o změnách novinářských projekcí, tiskových konferencí, doprovodných akcí, příjezdů filmových hvězd, chatů s filmovými tvůrci na internetu apod. SMS servis pro novináře je zdarma a mohou ho využít i majitelé jiných mobilních operátorů.

"Novinářům chceme usnadnit jejich práci. Filmové projekce jsou rozprostřeny po celých Karlových Varech a novináři se pro aktuální změny museli dříve složitě vracet do tiskového centra a tísnit se před nástěnkou s informacemi. Nyní naleznou vše na displeji svého mobilního telefonu," vysvětluje Jan Kučmáš, PR manager společnosti Eurotel

 www.eurotel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 6. června 2001 - středa