logo itpoint.cz

Eurotel představuje novou generaci SIM karet s Juice

Jako jediný operátor v Evropě nabízí Eurotel službu GSM banking společně se SIM Toolkit prohlížečem na jedné SIM kartě.

Praha, 24. září 2001 - Společnost Eurotel Praha, spol. s r.o, nabízí všem svým novým i stávajícím zákazníkům novou generaci SIM karet pod názvem "Eurotel SIM karta s Juice" a "Go SIM karta s Juice". Nové SIM karty s Juice nejenže umožňují přístup k nové službě Eurotel GSM banking, ale navíc i k univerzálním službám Juice. Díky unikátnímu SIM Toolkit prohlížeči mohou nyní služby Juice využívat i zákazníci bez mobilního telefonu s WAPem.

"Pro přístup ke službám Juice potřebovali naši zákazníci doposud vlastnit mobilní telefon podporující technologii WAP. S novou generací SIM karet s Juice může soubor unikátních služeb Juice používat opravdu každý," vysvětluje výhody nových karet Glenice Maclellan, výkonná ředitelka marketingu společnosti Eurotel. "Naše nejmodernější SIM karty umožňují ovládat bankovní účty až u 10 bankovních domů, aktivovat Eurotel GSM banking pouhým zasláním SMS zprávy, nebo využívat Juice služby pomocí ojedinělé technologie SIM Toolkit prohlížeče,"dodává.

Volbou "Juice" v menu SIM karty s Juice se automaticky spustí SIM Toolkit prohlížeč S@T. Tato unikátní aplikace umožňuje přístup ke službám Juice pomocí technologie SIM Toolkit. Nabídka mobilních služeb Juice, které zákazníci vedle bankovních aplikací naleznou v hlavním menu na nových SIM kartách s Juice, je totožná se strukturou Juice menu prostřednictvím WAPu.

Odeslaný požadavek z Eurotel SIM karty s Juice je zpoplatňován jako odchozí SMS zpráva podle zákazníkova tarifu. Na odeslané SMS zprávy z nové SIM karty s Juice se uplatňují volné SMS zprávy obsažené ve všech nových tarifech smluvních zákazníků. V případě použití SIM Toolkit prohlížeče v zahraničí se účtují ceny SMS platné dle daného tarifu pro zahraniční provoz.

Novou SIM kartu s Juice získá automaticky každý nový zákazník, který podepíše se společností Eurotel smlouvu o poskytování telekomunikačních služeb, nebo si zakoupí jednu ze speciálně označených Go sad - Go Hot, Go Street, Go Impuls. Stávající zákazníci mohou o výměnu své SIM karty požádat ve všech značkových prodejnách Eurotel, u autorizovaných prodejců a také na internetových stránkách www.eurotel.cz nebo www.mobilgo.cz. Následně po objednání na internetových stránkách ji zákazníci obdrží poštou do vlastních rukou i bankovním PIN a PUK kódem. Výměna ve značkových prodejnách se provádí na počkání. Poplatek za výměnu karty činní 400 Kč.

Nové SIM karty s Juice garantují funkčnost pouze těch WAP aplikací, které jsou optimalizovány pro zobrazení v prostředí SIM karty. Pro plnohodnotné využití všech grafických prvků je doporučeno využítí WAP aplikace služeb Juice.

Počet paměťovým míst na zaznamenání telefonních čísel do telefonního seznamu byl na Eurotel SIM kartě s Juice rozšířen na 200 záznamů, u Go SIM karty s Juice na 195 záznamů.

 www.eurotel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 25. září 2001 - úterý