logo itpoint.cz

EuroTel přichází v rámci služeb Go s třetím tarifem pro předplacené karty

Nový tarif nese název Fun Go a jeho předností je podle zástupců EuroTelu především nízká cena za posílání SMS zpráv.

Společnost EuroTel přichází v rámci služeb Go s třetím tarifem pro předplacené karty. Nový tarif nese název Fun Go a jeho předností je podle zástupců EuroTelu především nízká cena za posílání SMS zpráv.

S tarifem Fun Go zaplatí zákazníci za odesílání SMS zpráv 1,80 korun. V tarifu Quatro Go a Original Go přijde odeslání jedné SMS zprávy na 3,30 korun. Právě zasílání SMS zpráv považuje EuroTel za základní formu komunikace mezi hlavní cílovou skupinou, pro kterou je tento produkt určen především - pro mladé lidi ve věku 15 - 25 let, zejména ale teenagery. Tarif Fun Go navíc nabízí jednotnou cenu hovoru ve výši 6,60 korun za minutu po celý den pro volání do jakékoliv sítě.

V rámci uvedení nového tarifu Fun Go přichází Go rovněž s novou službou - Go SMS Chat. Tato služba přináší spojení SMS zpráv s "chatováním" známým z internetu. "Každý účastník může pod přezdívkou vstupovat do chatovacích místností a povídat si prostřednictvím Go SMS zpráv se skupinou lidí o tom, co ho zajímá," sdělil výkonný ředitel odpovědný za provoz společnosti
EuroTel Alexander Winkler. I když je tato služba určena především uživatelům služby Go, je dostupná i pro smluvní zákazníky, kteří využívají tarifní programy. Zákazník zaplatí za doručený příspěvek z chatu 0,50 korun, cena za odeslání Go SMS se účtuje podle zvoleného Go tarifu. Ovládání služby Go SMS Chat je stejné jako u služby InfoText, kdy se Go SMS zpráva s příslušným klíčovým slovem zašle na speciální číslo 999 666.

Zákazník Go si může zdarma vyměnit každý z uvedených tarifů (Fun Go, Quatro Go a Original Go), ale pouze jednou - tj. každý zákazník si může jeden tarif vyzkoušet zdarma.

Na podporu nového tarifu Fun Go odstartuje EuroTel v příštím týdnu reklamní kampaň, jejíž ústřední heslo zní "Kámoši jsou tam, kde je Go". Kampaň by měla trvat zhruba dva měsíce.

 Česká informační agentura
mv

Článek ze dne 8. února 2001 - čtvrtek