logo itpoint.cz

Eurotel přináší 25% slevu na odchozí hovory v rámci České republiky

Po třetí provolané minutě získají zákazníci Eurotelu 25% slevu na volání v ČR. Slevu získají všichni stávající a noví zákazníci, kteří využívají jakýkoliv ze současně nabízených tarifů, které byly představeny v květnu tohoto roku.

Od 1. prosince přináší společnost Eurotel Praha, spol. s r.o., slevu 25 procent na odchozí volání v ČR po třetí provolané minutě. Slevu získají všichni stávající a noví zákazníci, kteří využívají jakýkoliv ze současně nabízených tarifů, které jsme představili v květnu tohoto roku.

"Pro naše zákazníky, kteří využívají tarifní programy Eurotel jsme v předvánočním čase připravili další dárek, slevu 25 procent na volání v ČR. Unikátní dárek však ocení naši zákazníci i po Vánocích, protože se nejedná o časově omezenou nabídku, tak jako u jiných operátorů," říká Glenice Maclellan, výkonná ředitelka marketingu Eurotelu. "Zákazník tedy první tři minuty volání platí běžnou cenu dle svého tarifu a poté volá o čtvrtinu levněji ," dodává.

Sleva 25 procent po provolané třetí minutě se vztahuje na hovory do sítě : Eurotel, pevné sítě, RadioMobil, Oskar, hlasové schránky, a na telefonní čísla Modrých a Bílých linek. Sleva se navíc uplatňuje také u mezinárodních hovorů a příchozích roamingových hovorů a to na tu část ceny, která náleží vnitrostátní sazbě za hovor.

Sleva se neuplatňuje na hovory v rámci Juice Hitparády, služby NetCall55, audiotextových služeb (0906), služby Eurotel Asistent, služby Juice, Mobile Internet, odchozí roamingové hovory a hovory mezi telefony sdruženými do VPN. U mezinárodních hovorů a příchozích roamingových hovorů se sleva neuplatňuje na mezinárodní příplatek.

 www.eurotel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 3. prosince 2001 - pondělí