logo itpoint.cz

Eurotel přináší světově známou hru Chcete být milionářem na mobilní telefony

Každý měsíc mohou zákazníci Eurotelu vyhrát hlavní výhru 1 000 000 Kč a další hodnotné ceny.

Praha, 31. července 2001 - Hra "Chcete být milionářem?", známá po celém světě z televizních obrazovek, je nyní díky společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o., dostupná i na mobilních telefonech v ČR. O milion korun již zdaněných a další hodnotné ceny mohou hrát každý měsíc všichni zákazníci sítě Eurotel GSM přes WAP nebo prostřednictvím SMS zpráv. Hra je provozována ve spolupráci s finskou společností Codeonline Ltd., která vlastní práva pro hru na mobilních telefonech.

"Nová hra "Chcete být milionářem?" je zcela v souladu s naší novou identitou a naším krédem. Našim zákazníkům se snažíme přinášet služby, které kdykoliv a kdekoliv obohacují život a umožňují získat více ze života," říká Glenice Maclellan, výkonná ředitelka marketingu společnosti Eurotel. "Eurotel se stále více stává poskytovatelem širších moderních mobilních služeb. Služby Eurotelu už nejsou jen o telefonování, ale přinášejí zákazníkům nové druhy zábavy a služby, které umožňují nový životní styl."

Cílem hry "Chcete být milionářem?" na mobilním telefonu je správně a co nejrychleji zodpovědět patnáct po sobě jdoucích otázek. Nejvyšší výhru jeden milion korun získává jedenkrát do měsíce uživatel, který nahraje nejvíc bodů a odpoví v nejkratším čase. Přitom nerozhoduje, zda je hra hrána přes WAP nebo SMS. Na každou odpověď mají uživatelé maximálně dvě minuty, a stejně jako v televizní obdobě mohou využít tři druhy nápovědy 50: 50, Publikum - procentuální poměr odpovědí na stejnou otázku podle předchozích odpovědí hráčů, nebo si vyžádat další dvě minuty času navíc.

Pokud uživatel hraje prostřednictvím SMS, je hra spuštěna odesláním SMS zprávy ve tvaru M na číslo 1 000 000. Nazpět obdrží SMS s otázkou zda-li souhlasí s podmínkami hry. V případě souhlasu zašle "A"(ano) na hrací číslo. Následně obdrží zprávu obsahující krátké hrací instrukce, body, o které se bude hrát, možnosti nápovědy, uživatel vstupuje do hry a obdrží první otázku se čtyřmi možnými odpověďmi.

Při hraní přes WAP si uživatelé po připojení na Juice vyberou v kategorii Juice Zábava, nebo Top 10 aplikaci "Chcete být milionářem?". Po potvrzení souhlasu s podmínkami hry, hráč kliknutím na "Start hry/Začít hrát" vstupuje do hry. Následně se zobrazí body, o které se bude hrát a první otázka se čtyřmi odpověďmi. Po jejím správném zodpovězení obdrží další otázku a postupuje dále.

Hra končí buď správným zodpovězením všech otázek, chybnou odpovědí, vypršením časového limitu na odpověď, opakovanou volbou již použité nápovědy či odstoupením ze hry.

Pokud se zákazníci dostanou svým výsledným bodovým skóre mezi pět set nejlepších, hra je vyzve k zadání přezdívky pro uložení do Síně slávy. Jestliže se uživatel dostane dokonce mezi první stovku nejlepších hráčů, bude vyzván k zadání osobních údajů. Ty slouží pro jednoznačnou identifikaci výherců. V Síni slávy se budou zobrazovat jen přezdívky, počet nahraných bodů a hrací čas. Pouze ten hráč, který se po skončení hry zaregistruje v Síni slávy, má šanci vyhrát jednu z denních, týdenních či měsíčních výher. Aktuální pořadí v Síních slávy a seznamy výher budou umístěny na internetových stránkach společnosti Eurotel http://www.eurotel.cz a Juice http://milionar.mobiljuice.cz. Výherci budou kontaktováni telefonicky.

Ve hře "Chcete být milionářem?" jsou tři druhy výher - denní, týdenní a měsíční. Každý měsíc vyhraje nejlepší hráč rovný jeden milion korun českých, již zdaněných. Hráči s druhým a třetím nejvyšším počtem bodů v měsíci vyhrávají poukaz v hodnotě 50 tisíc korun na zájezd podle vlastního výběru u partnerské cestovní kanceláře. Každý týden získají tři hráči s největším počtem bodů v příslušném týdnu Go sady s telefony podporujícími WAP. Každý den získá prvních sto hráčů drobné dárky od společnosti Eurotel.

Pokud hra probíhá prostřednictvím SMS zaplatí zákazníci Eurotelu za každou SMS zprávu odeslanou na číslo 1000000 cenu 6,40 (bez DPH), uživatelé Go pak 6,70 Kč (včetně DPH). Za každou svou odpověď zaplatíte částku za odchozí SMS podle svého tarifu. Při hře na portálu Juice je v rámci speciální zaváděcí akce v měsíci srpnu zasílání otázek zdarma. Za připojení k portálu Juice WAP zaplatí zákazníci Go 2,70 Kč (včetně DPH) za jednu minutu. Zákazníky Eurotelu bude minuta připojení stát 2,70 Kč (bez DPH).

Otázky a odpovědi používané ve hře "Chcete být milionářem?" jsou pro společnost Eurotel kompletně dodávány společností Codeonline Ltd., která ručí i za jejich správnost.

Veškeré informace o hře "Chcete být milionářem?", pravidla hry, kompletní znění herních podmínek, aktuální pořadí v Síních slávy a seznamy výher naleznou zákazníci na internetových stránkách společnosti Eurotel http://www.eurotel.cz a Juice http://milionar.mobiljuice.cz. Zákazníci Eurotelu mohou využít od 1. srpna i speciální informační linku pro hru "Chcete být milionářem?" na telefonním čísle 0606 000 111.

Eurotel Praha, spol s r. o., je s 2 654 673 zákazníky na konci června 2001 největším poskytovatelem bezdrátových služeb v České republice. Sítě mobilních telefonů Eurotel GSM (900/1800 MHz) a T!P (450 MHz) pokrývají v současné době území, na němž žije 99 procent obyvatel České republiky, to znamená více než 10 milionů lidí. Eurotel provozuje více než 2850 základnových stanic, které zajišťují vysokou kvalitu pokrytí po celé zemi i uvnitř budov.

Eurotel nabízí technologii SuperSound s nejčistším zvukem hovorů v České republice. Díky službě NetCall 55 mohou zákazníci Eurotelu uskutečňovat mezinárodní hovory do 151 zemí se slevou až 60%. Eurotel nabízí nejširší roamingové pokrytí se 232 operátory v 101 zemích světa. Eurotel nabízí svým zákazníkům přístup k mobilnímu internetu WAP rychlostí o 50 % vyšší než ostatní operátoři v ČR. Jako jediný mobilní operátor v České republice nabízí Eurotel obě nejvyspělejší technologie pro mobilní datové přenosy - General Packet Radio Service (GPRS) i High Speed Circuit Switched Data (HSCSD).

Eurotel Praha spol. s r.o. je společný podnik ČESKÝ TELECOM, a.s. (51%) a Atlantic West B.V. (49%). Atlantic West B.V. je rovným dílem vlastněna Verizon Communications (NYSE:VZ) a AT&T Wireless Services (NYSE: AWE).

 www.eurotel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 1. srpna 2001 - středa