logo itpoint.cz

EuroWeb Czech Republic představuje hlasové služby

Společnost EuroWeb Czech Republic, poskytovatel Internetových služeb se zaměřením na podnikovou sféru, rozšiřuje od 1.září portfolio poskytovaných služeb o službu EuroWeb Voice.

Praha, 1.9.2001 - Společnost EuroWeb Czech Republic, poskytovatel Internetových služeb se zaměřením na podnikovou sféru, rozšiřuje od 1.září portfolio poskytovaných služeb o službu EuroWeb Voice.

EuroWeb Voice je hlasová služba založená na IP protokolu, která poskytuje společnostem řešení mezinárodních a meziměstských hovorů a hovorů do mobilních sítí při výrazné úspoře nákladů na telefonii. Společnost EuroWeb nabízí možnost telefonovat přes Internet za mnohem nižší ceny než je běžné při zachování vysoké kvality přenášeného zvuku.

Současně služba EuroWeb Voice umožňuje společnostem sledovat veškerá relevantní data týkající se uskutečněných telefonických hovorů (datum a čas, délka hovoru, zemi volání, volané číslo apod.) a tím řídit své náklady na telefonii. Za hovory nejsou účtovány žádné spojovací poplatky a účtování probíhá na základě skutečně využitých sekund. Přímé spojení mezi sítí EuroWeb a zákazníkovou telefonní ústřednou umožňuje uskutečňovat telefonické hovory obvyklým způsobem z běžných telefonních přístrojů a není tedy potřeba žádných dodatečných investic do těchto zařízení.

V případě existence pevného připojení k Internetu je možné službu EuroWeb Voice snadno implementovat do stávajícího systému, pokud společnost pevné připojení k Internetu nemá, EuroWeb připraví individuální řešení dle aktuálních potřeb zákazníka.

Pro společnosti s několika pobočkami v České republice připravila společnost EuroWeb řešení datového a hlasového propojení jednotlivých poboček pomocí služby EuroWeb VPN s integrovanými hlasovými službami.

O společnosti EuroWeb Czech Republic

Společnost EuroWeb Czech Republic vznikla jako jeden z prvních ISP v České republice zaměřený na firemní klientelu. Je součástí nadnárodní sítě EuroWeb, která patří mezi nejvýznamnější ISP ve střední Evropě. V letech 1995 - 1998 vybudovala rozsáhlou datovou síť, která se velmi dynamicky rozvíjela a stala je jednou z nejvýznamnějších datových sítí v ČR, umožňující celorepublikový přístup k Internetu prostřednictvím pevných datových okruhů i komutovaných telefonních linek. EuroWeb Czech Republic je členem mezinárodní asociace internetových providerů GRIC, členem sdružení internetových providerů České republiky NIX.CZ a zakládajícím členem sdružení pro registraci domén v ČR CZ.NIC.

EuroWeb poskytuje široké spektrum internetových služeb, od základních po vysoce specializované. Významnou část zákaznické obce tvoří uživatelé s vysokokapacitními přípojkami, předpokládající nadstandardní úroveň poskytovaných služeb.

 http://www.euroweb.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 5. září 2001 - středa