logo itpoint.cz

Expert Partner a Fincom.Net podepsali dohodu o spolupráci v oblasti e-commerce

Prodejci IT tak mohou využívat služby systému UBTS s portfoliem produktů od Expert & Partner Computer 2000. Prostřednictvím další nové služby eSuplier mohou dealeři do své nabídky zařadit i produkty dalších zapojených společností (v současné době Compaq, Microcom nebo Český Telecom).

Praha, 5. září 2001 - Fincom.Net a.s., společnost skupiny Fincom Group zaměřující se na e-business služby, dnes oznámila spolupráci se společností Expert & Partner Computer 2000 Group, vedoucím distributorem výpočetní techniky v České republice. V návaznosti na ohlášení nových služeb systému UBTS provozovaného firmou Fincom.Net (viz separátní tisková zpráva), bude společnost Expert & Partner využívat nových služeb UBTS k rozšíření a zkvalitnění svého dealerského kanálu.

Pro zapojené dealery přinese spolupráce obou firem celou řadu výhod. Dealeři se např. budou moci zapojit do obchodních procesů pomocí služby ManagedShop, která umožňuje převzetí portfolia produktů od Expert & Partner nabízených prostřednictvím jejich webových stránek. Prostřednictvím další nové služby eSuplier mohou dealeři do své nabídky zařadit i produkty dalších zapojených společností (v současné době Compaq, Microcom nebo Český Telecom).

V souvislosti s novými službami společnost Expert & Partner

Firma Expert & Partner, s.r.o. je distributor výpočetní techniky působící na území České republiky. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze. V dubnu 1993 do firmy Expert & Partner kapitálově vstoupila společnost Computer 2000, ve které v roce 1998 získal majoritní podíl americký distributor Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Expert & Partner lze najít všechny nejdůležitější výrobce ze všech oblastí výpočetní techniky.

"Služby UBTS jsou určeny pro obchodní organizace všech průmyslových odvětví, včetně např. elektrotechniky, spotřebního materiálu, strojírenství, stavebnictví apod.," řekl Milan Nedvěd, generální ředitel společnosti Fincom.Net. "Společnost Expert & Partner je příkladem efektivního využití nových služeb UBTS v oblasti informačních technologií."

 www.fincomgroup.net            http://www.epe.cz

tisková zpráva

Článek ze dne 7. září 2001 - pátek