logo itpoint.cz

Expert Partner engineering zvítězila ve výběrovém řízení Philips ČR na nové řešení komunikační infrastruktury pro provoz IS

V průběhu realizace projektu připraví specialisté EPe ve spolupráci s odbornými pracovníky zadavatele projekt přechodu na nejmodernější komunikační technologii. Jako platforma pro nové řešení byla vybrána technologie společnosti CISCO.

Praha, 2.srpen 2001 - Společnost EXPERT & PARTNER engineering (EPe) zvítězila ve výběrovém řízení vypsaném společností Philips ČR na nové řešení komunikační infrastruktury pro provoz informačního systému. V průběhu realizace projektu připraví specialisté EPe ve spolupráci s odbornými pracovníky zadavatele projekt přechodu na nejmodernější komunikační technologii. Jako platforma pro nové řešení byla vybrána technologie společnosti CISCO. Samotná realizace projektu bude prováděna tak, aby nebyl narušen provoz žádného z modulů stávajícího informačního systému. Cílem partnerské spolupráce EPe a PHILIPS ČR je realizace řešení, které zvýší bezpečnost, spolehlivost a výkonnost komunikační infrastruktury a vytvoří podmínky pro další rozvoj informační podpory obchodních záměrů společnosti PHILIPS ČR.

Základní údaje o Expert & partner engineering

Společnost EXPERT & PARTNER engineering byla založena v roce 1991 a nyní se řadí k největším společnostem poskytujícím profesionální služby v oblasti informačních technologií se zaměřením především na konzultace v oblasti strategie využití IT/IS a bezpečnosti IT včetně projektového řízení a na komplexní projekty obsahující ERP, CRM, e-business nebo outsourcing.

V roce 2000 společnost EXPERT & PARTNER engineering úspěšně zakončila jednání o vstupu finančního partnera. Do společnosti investoval fond rozvojového kapitálu Czech Direct Equity Fund (CDEF), mezi jehož institucionální investory patří mimo jiné Evropská banka pro obnovu a rozvoj, Bank Austria Creditanstalt či Alliance Capital. CDEF je řízen a spravován českou manažerskou společností CDA.

Prioritou EXPERT & PARTNER engineering je a bude i nadále upevňování vztahů s klienty a obchodními partnery, založené na dlouhodobé spolupráci, kvalitě a spolehlivosti. Vysokou kvalitu poskytovaných služeb potvrzuje nejen získání certifikátu ISO 9001:2000, ale také umístění na předních pozicích (10. místo mezi systémovými integrátory) v žebříčku TOP 100 IT společností za rok 2000, který připravil časopis COMPUTERWORLD.

K nejvýznamnějším klientům EPe se řadí Česká spořitelna, GE Capital Bank, Eurotel, Siemens, Glaverbel Czech, Makro ČR a SR, AŽD Praha, Janka Radotín, Philips ČR, Československá obchodní banka, Český Mobil, Magistrát hl. m. Prahy a mnozí další.

epe_logo.gif (2611 bytes)
tisková zpráva

Článek ze dne 3. srpna 2001 - pátek