logo itpoint.cz

Extraligoví hokejisté budou svými góly přispívat na Linku bezpečí

V této souvislosti se Český Telecom zavazuje odevzdat Lince bezpečí při Nadaci Naše dítě finanční sumu rovnající se desetitisíci násobku počtu bodů, kterých dosáhne nejproduktivnější hráč extraligy v kanadském bodování v sezóně 2001/2002.

ČESKÝ TELECOM, a. s., generální partner extraligy ledního hokeje, vyhlásil na sezónu 2001/2002 soutěž o nejproduktivnějšího hráče ročníku spojenou s charitativním projektem. V této souvislosti se zavazuje odevzdat Lince bezpečí při Nadaci Naše dítě finanční sumu rovnající se desetitisíci násobku počtu bodů, kterých dosáhne nejproduktivnější hráč extraligy v kanadském bodování v sezóně 2001/2002.

Sponzoringové aktivity ČESKÉHO TELECOMU, a. s., se soustřeďují do oblasti sportu, kultury, humanity a vzdělávání. Spolupráci s Linkou bezpečí navázal už při jejím založení v roce 1994. Od sezóny 1999/2000 je generálním partnerem extraligy ledního hokeje a v letošním roce se rozhodl tyto aktivity spojit prostřednictvím investice 10 000 Kč na konto Linky bezpečí za každý vstřelený gól nebo asistenci vítěze soutěže o nejproduktivnějšího hráče.

"ČESKÝ TELECOM se prostřednictvím sponzoringových aktivit snaží aktivně přispívat tam, kde je to nejvíce potřeba. V případě spolupráce s extraligou ledního hokeje předpokládáme, že při troše štěstí finální částka směřující na konto Linky bezpečí může přesáhnout částku jednoho miliónu korun," uvedla Dana Dvořaková, ředitelka korporátní komunikace ČESKÉHO TELECOMU. "V začínajícím ročníku extraligy proto přejeme všem střelcům pevnou ruku, protože každý jejich gól může znamenat nejen radost pro diváky, ale i další podporu pro děti," dodala.

Na Linku bezpečí, provozovanou Nadací Naše dítě, se od jejího vzniku v roku 1994 obrátily téměř 4 milióny dětí a dospívajících s žádostí o pomoc, radu či informaci. Díky ČESKÉMU TELECOMU je k dispozici 24 hodin denně 365 dní v roce na telefonním čísle 0800155555. Od roku 2000 se lze na tuto krizovou linku rovněž dovolat z již více než 5 000 nových telefonních automatů prostřednictvím jednotlačítkové volby "D". Společnost ČESKÝ TELECOM, a. s., si plně uvědomuje význam existence Linky bezpečí a prostřednictvím partnerství s Nadací Naše dítě chce pomáhat dětem, které většinou trpí možná jen kvůli lhostejnosti či nevšímavosti svého okolí.

 www.telecom.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 11. září 2001 - úterý