logo itpoint.cz

Fandíte rychlosti - vyhrajte s euroISDN zájezd na MS v ledním hokeji

Český Telecom vyhlašuje tipovací soutěž pro fanoušky, v níž jsou hlavní cenou dvoudenní zájezdy na vybraný zápas hokejového MS v Německu pro dvě osoby a balíčky euroISDN@on-line ...

U příležitosti blížícího se finále play-off ČESKÝ TELECOM hokejové extraligy vyhlašuje tipovací soutěž pro fanoušky, v níž jsou hlavní cenou dvoudenní zájezdy na vybraný zápas hokejového MS v Německu pro dvě osoby a balíčky euroISDN@on-line, které obsahují zřízení přípojky euroISDN2, terminálový modem DIVA T/A a službu připojení k internetu INTERNET OnLine STANDARD. Jako dárek je připojen speciální CD ROM, obsahující videozáznamy hokejových kuriozit. Tento balíček je vhodný zejména pro domácnosti nebo malé kanceláře, které se chtějí spolehlivě a vysokou rychlostí připojit na internet. Podrobné informace o soutěži lze získat na internetové stránce www.telecom.cz .

ČESKÝ TELECOM, a.s., již od počátku letošního roku výrazně snížil ceny za zřízení a používání přípojek euroISDN. Samotnou přípojku euroISDN2 přeměnou z telefonní přípojky lze získat již za pouhých 999,- Kč. Měsíčně zaplatí zákazník 450,- Kč, což je v evropském a světovém srovnání jedna z nejnižších cen na trhu vůbec.

Služby euroISDN patří k nejmodernějším telekomunikačním prostředkům současnosti. Prostřednictvím digitálního přenosu hlasu, dat i videa umožňují svým uživatelům dosáhnout vyšší efektivity a komfortu komunikace. V rámci využití jedné základní přípojky jsou k dispozici nejen dva nezávislé komunikační kanály (2x64kbit/s), kde každý z nich prakticky odpovídá jedné telefonní přípojce, ale i celá řada dalších aplikačních možností (např. sdružování či naopak sdílení komunikačních cest) a doplňkových služeb. Tato technologie je zvláště vhodná například pro rychlé připojení k internetu, kdy na téže přípojce lze navíc současně telefonovat či faxovat. Služby euroISDN jsou také využívány pro připojování pobočkových ústředen, jak ukazuje právě představené produktové řešení.

Podrobné informace o službách euroISDN mohou zákazníci získat na bezplatném čísle Telefonického centra služeb ČESKÉHO TELECOMU 0800 123 456, nebo na internetové adrese www.telecom.cz, popř. www.euroisdn.cz .

ČESKÝ TELECOM, a.s., je vedoucí telekomunikační společností v České republice. V oblasti poskytování hlasových služeb se počet jeho zákazníků blíží již čtyřem miliónům. Prostřednictvím své dceřiné společnosti EuroTel Praha, spol. s r.o., se významně podílí také na trhu mobilních služeb. Díky zásadní modernizaci sítě uskutečněné zejména ve druhé polovině 90. let rozšiřuje nabídku o nejmodernější telekomunikační produkty. Zmodernizovaná přenosová kapacita společnosti je také stále intenzivněji využívána ostatními operátory.

 www.telecom.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 29. března 2001 - čtvrtek