logo itpoint.cz

Fincom-Materna bude zajišťovat služby pro slovenského mobilního operátora Globtel

Fincom-Materna Communications se na základě dohody stává tzv. Content Providerem (poskytovatelem obsahu) pro společnost Globtel, která se tak staví po bok největších evropských operátorů, které již služby Materny využívají.

Praha, 5. září 2001 - Fincom-Materna Communications a.s., společnost skupiny Fincom Group zaměřující se na poskytování služeb v oblasti mobilních datových komunikací, dnes ohlásila, že tento týden uzavře smlouvu s firmou Globtel, dominantním operátorem mobilních sítí na Slovensku. Předmětem kontraktu, který je zaměřen na segment mobilních datových komunikací, je spolupráce v oblasti mobilní zábavy, jejímž cílem je rozšíření služeb pro zákazníky Globtelu.

Nabídka zábavních aplikací je v současnosti v řadě zemí intenzivně využívána , a to hlavně v cílové skupině dnešních "teenagerů". Mobilní telefon již neslouží pouze k telefonování a využívání dalších služeb, ale stává se postupně též prostředkem zábavy a v neposlední řadě také módním doplňkem.

Společnost Fincom-Materna Communications se na základě dohody stává tzv. Content Providerem (poskytovatelem obsahu) pro společnost Globtel. "Partnerství s dominantním slovenským mobilním operátorem je pro naši novou společnost velkou výzvou," řekl Martin Košut, CEO Fincom Group. "Spolupráce s Maternou, vedoucí evropskou firmou v oblasti zábavních mobilních aplikací, staví Globtel po bok největších evropských operátorů, které již služby Materny využívají." V současnosti se jedná o následující operátory: D2 Vodafone, E-Plus, VIAG Interkom, Mobilkom, Tele.Ring, Orange, Vodafone, Telecel, Meteor, One.Tel a Virgin.

 www.fincomgroup.net
tisková zpráva

Článek ze dne 7. září 2001 - pátek