logo itpoint.cz

Fincom zakládá pobočku v Maďarsku

Tento krok je v souladu se strategií skupiny Fincom Group expandovat v rámci střední a východní Evropy a dosahovat stále vyššího podílu exportu na celkových tržbách společnosti.

Fincom Group, skupina firem zaujímající přední postavení na středoevropském trhu s informačními a komunikačními technologiemi a službami, ohlásila založení pobočky v Maďarsku. Tento krok je v souladu se strategií skupiny Fincom Group expandovat v rámci střední a východní Evropy a dosahovat stále vyššího podílu exportu na celkových tržbách společnosti.

Společnost Fincom Hungary K.F.T. byla založena jménem společnosti Fincom International a.s. Vedle dodávek populárních zařízení značky Microcom bude Fincom Hungary postupně expandovat i do oblasti služeb pro e-commerce a m-commerce, reprezentovaných ostatními společnostmi Fincom Group.

"Zřízením společnosti Fincom Hungary v Budapešti rozšiřujeme významným způsobem aktivity naší nadnárodní skupiny," řekl Martin Košut, generální ředitel Fincom Group. "Maďarskou pobočkou jsme dokončili pokrytí našich regionálních aktivit ve střední Evropě, když vedle centrály v České republice úspěšně operujeme také v Polsku a na Slovensku. Věřím, že díky fyzické přítomnosti zvýšíme dodávky našich produktů na maďarský trh a zlepšíme služby maďarským zákazníkům."

 www.fincomgroup.net
tisková zpráva

Článek ze dne 20. listopadu 2001 - úterý