logo itpoint.cz

Fincom.Net představuje nové služby systému UBTS

ManagedShop a eSupplier nabízejí dodavatelům novou úroveň e-commerce aktivit, přičemž rozšiřují již existující služby v rámci UBTS, určeného pro podporu obchodních a marketingových e-commerce transakcí.

Praha, 5. září 2001 - Fincom.Net a.s., společnost skupiny Fincom Group zaměřující se na e-business služby, dnes představila dvě nové funkcionality svého systému UBTS (Universal Business Transaction System), určeného pro podporu obchodních a marketingových e-commerce transakcí. Služby ManagedShop, určené k rozšíření prodejního kanálu prostřednictvím dealerské sítě, a eSupplier, určené k doplňování existující nabídky prodejce o produkty různých výrobců, rozšiřují již stávající služby UBTS jako např. eCatalogue, PublicShop, PrivateShop nebo eChannel.

ManagedShop přináší dealerům rychlé otevření elektronického obchodu prostřednictvím portfolia produktů dodavatele, což umožňuje expanzi jejich obchodní činnosti. S využitím služeb ManagedShop může dealer nabídnout produkty dodavatele pod svým logem a oslovit touto nabídkou své zákazníky. Typické nasazení služeb ManagedShop je rozšíření prodejního kanálu a navázání řízeného prodeje prostřednictvím dealerů. Zákazník může v rámci tohoto prodejního kanálu nejen nakupovat, ale také sledovat stav vyřizovaných objednávek.

Služba eSupplier přináší rozšíření služby PrivateShop. Prodejce může pomocí služby eSupplier přejímat produkty různých výrobců a doplňovat jimi svou nabídku a to jak veřejnou, tak i privátní. Typické nasazení služeb eSupplier je rozšíření prodejního kanálu, vytváření speciálních nabídek nebo vybudování elektronického tržiště. Mezi nejzajímavější funkce služby eSupplier patří Katalog produktů a služeb, Konfigurátor produktů a služeb, vytváření Individualizovaných nabídek, Statistiky atd. Prostřednictvím doplňkové služby mohou být zákazníci informováni o aktuálních obchodních a marketingových aktivitách přes SMS zprávy.

Nově představované služby ManagedShop a eSupplier jsou přínosem pro zefektivnění a zrychlení distribuce služeb a materiálu ve specifických průmyslových odvětvích, např. v IT, elektrotechnice, spotřebním materiálu, strojírenství, stavebnictví a řadě dalších oborů.

V souvislosti s uvedením nových služeb systému UBTS navázala firma Fincom.Net spolupráci se společností Compaq Computer. Prodejní partneři využívající systém UBTS mohou nyní převzít nejprodávanější část portfolia produktů značky Compaq a nabízet je prostřednictvím svých webových stránek nebo do nabídky zařadit i produkty dalších společností využívajících systém UBTS, jako je např. Expert & Partner, Microcom nebo Český Telecom. Firma Compaq hodlá využívat nových služeb UBTS především k rozšíření svého elektronického prodejního kanálu CompaqPlus do oblasti nových vertikálních projektů.

"Společnost Fincom.Net rozšiřuje portfolio služeb UBTS o dvě důležité aplikace, které významným způsobem vylepšují možnosti dealerů v oblasti e-commerce," řekl Milan Nedvěd, generální ředitel Fincom.Net. "O tom, že nové služby splňují všechny požadavky zákazníků na řízení elektronického dealerského řetězce, svědčí i aktuální zapojení firem Compaq a Expert & Partner do tohoto projektu."

Nově představené služby nabízejí zákazníkům Fincom.Net vyšší úroveň e-commerce transakcí prováděných prostřednictvím systému UBTS.

Ten je v současnosti založen na 6 hlavních službách

 www.fincomgroup.net
tisková zpráva

Článek ze dne 7. září 2001 - pátek