logo itpoint.cz

Firma Unisys umožní zájemcům, kteří jsou často na cestách, přístup k e-mailové službě mail2web.com

Firma Unisys nabízí řešení e-@ction InRoom Connect, které umožní zájemcům ve vybraných hotelových zařízeních získat přístup k e-mailové schránce na mail2web.com.

Firma mail2web.com oznámila, že společnost Unisys zařadí službu mail2web.com do svého řešení e-@ction InRoom Connect a tím umožní zájemcům přístup k e-mailovým schránkám. Služba InRoom Connect představuje osobní počítač s plochou obrazovkou monitoru, který bude nainstalován ve vybraných hotelových zařízeních.

Počítač bude také mít ethernetový výstup pro hotelové hosty, kteří mají přenosné počítače. Informační systém umožní zákazníkům získat přístup k hotelovým službám, místním informacím, nabídkám služeb a také rychlé připojení k internetu a e-mailu. Tato služba bude nabízena ve vybraných ubytovacích zařízeních na celém světě, včetně hotelů Hyatt Regency ve Filadelfii (USA) a Le Meridien v Chicagu.

Tony Zustein, generální ředitel firmy SoftCom technology Consulting Inc., k tomu poznamenal : "Jsme rádi, že si firma Unisys vybrala naši službu mail2web.com do svého řešení e-@ction InRoom Connect. Jsme firma, která se věnuje rozvoji internetu a služba mail2web.com je jedním z našich produktů, které usnadňují život uživatelům internetu. V současné době má služba mail2web.com miliony zákazníků, kterým umožňuje přístup k e-mailové schránce z kteréhokoli místa na světě. Naše společnost hodlá službu mail2web.com dále rozvíjet, abychom mohli našim zákazníkům nabízet ještě lepší služby."

O mail2web.com

Mail2web.com je internetový poštovní klient, který poskytuje své služby zdarma. Uživatelé jednoduše vloží své jméno a heslo a mohou si vybírat svoji e-mailovou schránku z kteréhokoli místa na světě. Přístup ke klientovi mail2web.com se provádí přes libovolný internetový prohlížeč na PC, PDA nebo přes mobilní telefon s podporou WAP.

Registrace na mail2web.com nepožaduje žádné osobní informace o uživatelích a žádné informace o uživatelích a provedených úkonech nejsou zaznamenávány. Program nezpůsobuje žádné problémy v otázce ochrany počítačových sítí. Mail2web byl vytvořen a je spravován firmou SoftCom Technology Consulting Inc., největší kanadskou firmou v oblasti poskytování internetových služeb.

Firma SoftCom ( http://www.softcomca.com ) je předním poskytovatelem cenově nejvýhodnějšího webhostingu a platinový sponzor organizace The Internet Society ( http://www.isoc.com ). Mail2web.com je registrovaná obchodní známka firmy SoftCom. Technology Consulting Inc. Unisys a e-@ction jsou registrované obchodní známky firmy Unisys Corporation. Všechny ostatní zde uvedené názvy jsou registrovanými obchodními známkami příslušných firem.

Kontakt :

Článek ze dne 11. května 2001 - pátek