logo itpoint.cz

GlobeSpan ve čtvrtém čtvrtletí 2000 splní nebo překročí schválený plán tržeb a předpokládaný zisk na akcii

Firma GlobeSpan Inc. je vedoucí dodavatel integrovaných obvodů, programového vybavení a systémových projektů pro aplikace digitálních linek DSL (Digital Subscriber Line).

Firma GlobeSpan Inc., čelní dodavatel integrovaných obvodů, programového vybavení a systémových projektů pro aplikace digitálních linek DSL (Digital Subscriber Line), oznámila, že splní nebo překročí schválený plán tržeb a předpokládaný zisk na akcii ve čtvrtletí končícím 31. prosincem 2000. Firma GlobeSpan rovněž oznámila, že bude informovat o svých výsledcích v posledním čtvrtletí a v roce končícím 31. prosincem 2000 poté, co bude trh 25.ledna 2001 uzavřen. Další informace pro čtvrtletní zasedání s investory budou k dispozici později.

GlobeSpan Firma GlobeSpan Inc. je vedoucí dodavatel integrovaných obvodů, programového vybavení a systémových projektů pro aplikace digitálních linek DSL (Digital Subscriber Line), které umožňují vysokorychlostní přenos dat po existujících telefonních linkách z
měděných vodičů a to ve stokrát rychlejším tempu, než jaké umožňují technologie současných 56 kilobitových modemů. Jak Cahners in-Stat, tak Dataquest ohodnotily GlobeSpan jako jedničku v dodávkách čipových sad DSL.

GlobeSpan využila sedm let zkušeností s implementací technologie DSL a úspěšně uvedla na trh čipové sady pro DSL řešení. Kmenový tým odborníků firmy zahrnuje jednotlivce, kteří dříve patřili mezi vývojáře technologií DSL v Bellových laboratořích AT&T.

GlobeSpan nabízí širokou paletu DSL řešení pro ADSL, HDSL, HDSL2, SHDSL a SDSL s čipovými sadami založenými na DMT, 2B1Q, PAM a CAP linkových kódech. Do dnešního dne dodala firma milióny čipových sad DSL řadám zákazníků na celém světě. Jedná se o více než 100 výrobců zařízení DSL, kteří představují značnou část tohoto nového trhu.

GlobeSpan Inc. sídlí na adrese 100 Schulz Drive, Red Bank, New Jersey 07701 a lze ji kontaktovat prostřednictvím telefonu +1-732-345-7500 nebo na http://www.globespan.net .

Článek ze dne 9. ledna 2001 - úterý