logo itpoint.cz

Go nabízí další alternativní způsob dobíjení

Eurotel, nabízí od 1. listopadu další alternativní způsob dobíjení Go kreditu. Zákazníci využívající některý z tarifů Eurotel mohou nyní dobíjet Go telefony prostřednictvím svého měsíčního účtu. V období od 1.11. 2001 do 31.1.2002 bude takto dobitá částka vždy vyšší o bonus 10 %.

Praha, 29. října 2001 - Go, značka předplacených služeb společnosti Eurotel, nabízí od 1. listopadu další alternativní způsob dobíjení Go kreditu. Zákazníci využívající některý z tarifů Eurotel mohou nyní dobíjet Go telefony prostřednictvím svého měsíčního účtu. V období od 1.11. 2001 do 31.1.2002 bude takto dobitá částka vždy vyšší o bonus 10%.

"Zákazník může velmi snadno a rychle dobít Go telefon, který vlastní někdo z jeho rodiny, přátel, nebo z jeho firmy anebo dokonce on sám. Rychlost a jednoduchost je hlavní předností. Podnikatelé nemusí složitě kupovat kupóny a pak si je účtovat do nákladů, nyní budou mít vše na jedné faktuře," říká Glenice Maclellan, výkonná ředitelka marketingu. "Naše předplacená služba Go jasně vede v počtu a možnostech alternativního nákupu a dobíjení kreditu v České republice," dodává.

Zákazníci využívající některý z tarifů Eurotel jednoduše zavolají na *11, pomocí hlasového konverzantu zvolí položku na dobíjení Go telefonu, zadá svůj 6-ti místný identifikační kód a navolí čísla Go telefonu, který chce dobít. Částky, které lze dobíjet odpovídají hodnotám klasických Go kupónů - 300, 500, 1000 a 2000 Kč.

Zakázník následně obdrží potvrzující SMS o dobití s částkou a číslem Go telefonu. Majitel dobitého Go telefonu také obdrží po 30 minutách potvrzující SMS o dobití s údajem o částce a číslem telefonu, jemuž bude kupón naúčtován. Na faktuře bude vyúčtování uvedeno v kolonce "Jednorázové poplatky" s číslem Go telefonů a hodnotou Go kupónů.

"Tímto způsobem lze také dobíjet Go telefony, které jsou v zahraničí a využívají Go roaming, což patří mezi další benefity nové služby. Do konce ledna 2002 je dobití tímto alternativním způsobem bonusováno 10% navíc z nabíjené částky," uzavírá Glenice Maclellan.

Další možnosti dobíjení Go telefonů

Možnosti zakoupení Go kupónů

 www.eurotel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 30. října 2001 - úterý