logo itpoint.cz

Go nabízí zákazníkům služby GPRS

Jako první a jediná předplacená služba v ČR nabízí Go obě technologie HSCSD a GPRS pro nejmodernější vysokorychlostní datové přenosy.

Brno, 15. října 2001 - Od dnešního dne nabízí Go, značka předplacených služeb společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o., svým zákazníkům možnost využívat služby Go GPRS Instant. Go se tak stává první a jedinou předplacenou službou v ČR, která umožňuje nejmodernější vysokorychlostní datové přenosy technologiemi HSCSD a GPRS.

"Společnost Eurotel brněnský veletrh Invex vždy využila k prezentování svých nových služeb, které se nejen staly pilíři v nabídce Eurotelu, ale i zlomem v oblasti mobilních technologií v ČR. V roce 1998 jsme na Invexu představili předplacené služby Go, vysokorychlostní datové přenosy službou Eurotel HSCSD Fast v roce 1999, a v loňské roce měly premiéru paketové datové přenosy Eurotel GPRS Instant," řekla Lena Minich, výkonná ředitelka úseku služeb a produktů. "Po letošní rok jsme připravili spuštění služeb GPRS i pro zákazníky předplacených služeb Go," uzavírá.

Technologie GPRS odstraňuje dobu nutnou k sestavení datového spojení, protože její uživatelé jsou neustále připojeni k síti a přenáší jen vyžádaná data. Proto ji Go zákazníci ocení hlavně při využívání služeb Juice na WAPovském portálu. Go GPRS Instant zohledňuje především množství přenesených dat, na rozdíl od stávajícího WAP přístupu ke službám Juice. Za přenesení 1 Kb data zaplatí zákazníci Go 0,60 Kč, plus částku 0,60 Kč za každou celou hodinu připojení.

Go zákazníci mohou paketové datové přenosy Go GPRS Instant využívat díky nabídce dvou již prodávaných předplacených sad. V nové sadě Go Max se představí Motorola 192, její prodejní cena byla stanovena na 7.995 Kč. Druhou premiérovou sadou s telefonem podporujím Go GPRS Instant je Go Trial s Motorolou 260. Go Trial bude prodáván za 9.995 Kč. Všechny ceny jsou včetně DPH. Obě Go sady budou standardně dodávány s novými Go SIM kartami s Juice, které podporují i GSM bankingové aplikace.

 www.eurotel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 16. října 2001 - úterý