logo itpoint.cz

Go rozšiřuje síť Go bankomatů

Eurotel Praha ve spolupráci s Komerční bankou začíná rozšiřovat počet bankomatů umožňujících dobíjení Go telefonů. Společně se stávající sítí tak budou mít Go zákazníci na konci července možnost dobít svůj Go telefon v bezmála 250 bankomatech po celé ČR.

Go jako první předplacená služba pro mobilní telefony v České republice nabídla svým zákazníkům revoluční způsoby nákupu Go kupónů. Již jedenáct měsíců mohou majitelé Go telefonů pohodlně nakupovat Go kupóny v síti více než 60-ti Go bankomatů společnosti Euronet, a to 24 hodin denně po celé České republice," řekla Glenice Maclellan, výkonná ředitelka marketingu společnosti Eurotel. "Dále rozšiřujeme s Komerční bankou síť Go bankomatů a nabídneme tak naším zákazníkům zatím nejširší síť bankomatů mezi českými mobilními operátory," dodala.

Ve spolupráci s Komerční bankou bude od 20. června zprovozněna možnost nákupu Go kupónů v prvních třech bankomatech a do konce července postupně celkem ve 168 bankomatech Komerční banky. Dohromady se sítí bankomatů Euronet tak budou mít Go zákazníci možnost dobít svůj telefon skoro v 250 bankomatech po celé ČR. Pro snadnější orientaci budou bankomaty opět viditelně označeny logem Go a nápisem Go bankomat.

Způsob dobití je pro Go zákazníka totožný jako u stávajících bankomatů společnosti Euronet. Zákazník nejdříve vloží svou bankovní kartu do Go bankomatu, zadá PIN karty a zvolí si hodnotu kuponu - 300, 500, 1000 nebo 2000 Kč. Po ukončení transakce obdrží Go zákazník vytištěný 14-ti místný kód a popisem jak dobít telefon. Ten zákazník použije pro dobití svého Go telefonu stejně jako v případě běžného kupónu - přes příkaz *102*14ti místný kód#, přes internetovou stránku www.mobilgo.cz, nebo zavoláním na *88.

Možnosti dobíjení Go telefonů :

Možnosti zakoupení Go kupónů :

Uživatelé služeb Go mohou díky Go Roamingu v zahraničí běžně telefonovat a odesílat zprávy SMS v 96 zemích světa. Zákazníci Go si mohou vybrat tarif odpovídající jejich osobním požadavkům, Fun Go, Quatro Go nebo Original Go. Go navíc nabízí nejdelší platnost dobíjecích Go kupónů, a to plných 18 měsíců. To je o celý půlrok více než u ostatních operátorů. Go je jediná předplacená služba v České republice, jejíž uživatelé mají okamžitou kontrolu zbývajícího kreditu přímo na displeji mobilního telefonu a to i v průběhu volání. Jedině Go nabízí možnost nakupovat Go kupóny a dobíjet Go telefony na internetu přímo ze zákazníkova počítače. Go kupóny si lze 24 hodin denně zakoupit s jakoukoliv platební kartou v síti 250 bankomatů společnosti Euronet a KB. Majitelé Go karet mohou využívat služeb Juice, jednoho z prvních mobilních internetových portálu, spojujícího možnosti WAPu a internetu.

Eurotel Praha, spol s r. o., je s 2 500 000 zákazníky v dubnu 2001 největším poskytovatelem bezdrátových služeb v České republice. Sítě mobilních telefonů Eurotel GSM (900/1800 MHz) a T!P (450 MHz) pokrývají v současné době území, na němž žije 99 procent obyvatel České republiky, to znamená více než 10 milionů lidí. Eurotel provozuje více než 2650 základnových stanic, které zajišťují vysokou kvalitu pokrytí po celé zemi i uvnitř budov.

Eurotel nabízí technologii SuperSound s nejčistším zvukem hovorů v České republice. Díky službě NetCall 55 mohou zákazníci Eurotelu uskutečňovat mezinárodní hovory do 151 zemí se slevou až 60%. Eurotel nabízí nejširší roamingové pokrytí se 229 operátory v 101 zemích světa. Eurotel nabízí svým zákazníkům přístup k mobilnímu internetu WAP rychlostí o 50 % vyšší než ostatní operátoři v ČR. Jako jediný mobilní operátor v České republice nabízí Eurotel obě nejvyspělejší technologie pro mobilní datové přenosy - General Packet Radio Service (GPRS) i High Speed Circuit Switched Data (HSCSD).

Eurotel Praha spol. s r.o. je společný podnik ČESKÝ TELECOM, a.s. (51%) a Atlantic West B.V. (49%). Atlantic West B.V. je rovným dílem vlastněna Verizon Communications (NYSE:VZ) a AT&T Wireless Services (NYSE: AWE).

 www.eurotel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 21. června 2001 - čtvrtek