logo itpoint.cz

GSM brána GB 200 s novým příslušenstvím

Součástí příslušenství dodávaného s výrobkem od firmy Level je zdarma poskytovaná sada podpůrných programů, které umožní plně využít širokých možností GSM Bran GB 200 a GB 210 ISDN.

Tento výrobek vzbudil značný ohlas u zahraničních obchodních partnerů na letošním veletrhu CeBit v Hanovveru.

Součástí příslušenství dodávaného s výrobkem je zdarma poskytovaná sada podpůrných programů, které umožní plně využít širokých možností GSM Bran GB 200 a GB 210 ISDN. Programy jsou určeny pro Windows 95,98,2000 a PC 486 nebo vyšší s min. 16 MB RAM. Propojení s GB 200 je přes sériový port počítače kabelem.

Program PC Konfig

Program slouží pro komfortní a přehlednou konfiguraci GB 200 z počítače a umožňuje tyto funkce :

Program SMS Administrátor

Program slouží pro příjem a odesílání SMS zpráv přes GB 200. GB 200 může být připojena přímo k sériovému portu počítače nebo k jinému počítači spojenému v lokální síti LAN.

Program eviduje seznam odchozích a seznam příchozích SMS zpráv. Zprávy lze editovat. Při překročení maximální délky SMS zprávy se automaticky na přesahující text vytvoří další SMS zpráva. Příchozí i odchozí zprávy lze ukládat do souboru i načíst ze souboru ve formátu TXT.Program je možno nainstalovat na libovolném počítači lokální sítě a komunikovat s GB 200 připojené k jinému počítači sítě.

Program SMS Server

Program umožňuje distribuci příchozích i odchozích SMS zpráv mezi GB 200 a jiným klientem počítačové sítě LAN.

Základní verze programu je dodávána jako součást dodávky GB 200 (free download). Vyšší verzi, která umožňuje připojit k jedné GB 200 až 10 klientů, lze dokoupit.

Článek ze dne 25. dubna 2001 - středa