logo itpoint.cz

GTS nabízí nejrychlejší připojení k Internetu v ČR

Největší alternativní telekomunikační operátor disponuje bezkonkurenční mezinárodní konektivitou do páteřní sítě.

Společnost GTS, největší alternativní telekomunikační operátor poskytující široké portfolio hlasových, datových a internetových služeb v České republice, si nadále udržuje přední pozici mezi poskytovateli přístupu k Internetu (ISP) v ČR díky své největší mezinárodní konektivitě.

GTS v současné době disponuje mezinárodní přenosovou kapacitou 2x2,5 Gb/s (2,5 Gb/s do Vídně, 2,5 Gb/s do Berlína a 155 Mb/s do Bratislavy) do páteřní sítě EBONE.

"Naši zákazníci mohou využívat několikanásobně vyšší kapacitu, než jakou disponují ostatní ISP na českém trhu. Síť GTS je díky této kapacitě doslova nepřetížitelná a proto je často využívána i ostatními ISP. Internetové služby jsou významnou součástí nabídky GTS - od jednoduchých přístupů, vhodných pro jednotlivce a menší firmy, až po mohutnou mezinárodní konektivitu, kterou si pronajímají nadnárodní korporace a čeští ISP," dodává marketingový ředitel GTS David Duroň.

O společnosti GTS

GTS je dnes největším alternativním telekomunikačním operátorem v České republice poskytujícím komplexní, cenově zvýhodněnou nabídku hlasových, datových, internetových, operátorských a integrovaných služeb na nejvyšší úrovni.

Cílem společnosti GTS je nabízet zákazníkům jedinečnou kombinaci kvalitních telekomunikačních služeb a tím si udržet pozici největšího alternativního telekomunikačního operátora. Také proto GTS neustále rozšiřuje svoji síť a pokrytí jednotlivých měst na našem území, stejně jako se aktivně věnuje tvorbě nových produktů a cenově zvýhodněných balíčků služeb šitých na míru.

Společnost GTS v současnosti provozuje špičková datová centra v Praze, Brně a Ostravě. V červnu v Praze otevřela GTS nové datové centrum GTS Telehouse nabízející zákazníkům špičkový datový servis na ploše více než 2000 m2. V další fázi připravuje společnost otevření nového datového centra v Plzni.

Tržby společnosti GTS za rok 2000 dosáhly 1,270 mld.Kč, což představuje takřka dvojnásobný nárůst ve srovnání s rokem 1999. Pro rok 2001 plánuje společnost tržby ve výši 2 mld. korun.

 www.gtsgroup.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 27. června 2001 - středa