logo itpoint.cz

GTS pokračuje v posilování svého týmu

Ředitelem pro business development a akvizice pro Českou a Slovenskou republiku byl jmenován Jan Bergmann.

Společnost GTS (původně GTS CzechNet, GTS INEC a DATTEL), největší alternativní telekomunikační operátor poskytující široké portfolio hlasových, datových a internetových služeb v České republice, oznámila, že ředitelem pro business development a akvizice pro Českou a Slovenskou republiku byl jmenován Jan Bergmann (26).

Jan Bergmann je ve své funkci zodpovědný za identifikaci a sledování akvizičních cílů, jednání s potencionálními partnery, sledování vývoje českého a slovenského trhu a za rozvoj obchodní strategie GTS.

Jan Bergmann, představuje další posilu rozrůstajícího se týmu GTS. Nedávno byl jmenován do nové funkce výkonného ředitele Tomáš Budník a post ředitele marketingu a tiskového mluvčího zastává od února 2001 David Duroň. Generálním ředitelem společnosti je Milan Rusnák, Country Managerem David Schoch.

Jan Bergmann - ředitel pro business development and acquisition

Od dubna 2001 je Jan Bergmann (26) ředitelem pro business development and acquisition společnosti GTS Czech, a.s. Je zodpovědný za identifikaci a sledování akvizičních cílů, jednání s potencionálními partnery, sledování vývoje českého a slovenského trhu a za rozvoj obchodní strategie GTS.

 Jan Bergmann Jan Bergmann začal svoji profesní dráhu ve firmě Price Waterhouse a.s. Česká republika. Po té zastával funkci asistenta finančního ředitele v akciové společnosti Bovis Česká republika. Před nástupem do GTS pracoval jako finanční analytik ve společnosti Lafarge Cement a.s. Jan Bergmann vystudoval University of Wolverhampton ve Velké Británii, kde získal titul European Business Administration (EBA). Mezi jeho záliby patří squash, dobré jídlo a dobrá hudba.

O společnosti GTS

GTS je největší alternativní telekomunikační operátor v ČR poskytující integrovanou, cenově zvýhodněnou nabídkou hlasových, datových a internetových služeb. V současné době pokrývá plně digitalizovaná sít GTS 18 měst v Čechách a na Moravě a do konce letošního roku to bude celkem 25 měst. Společnost GTS provozuje špičková datová centra v Praze, Brně a Ostravě. V květnu v Praze otevře nové datové centrum na ploše více než 2000 m2. Tržby společnosti GTS za rok 2000 dosáhly 1,3 mld.Kč, což představuje takřka dvojnásobný nárůst ve srovnání s rokem 1999. Hlavním cílem společnosti GTS je nabídnout zákazníkům jedinečnou kombinaci kvalitních telekomunikačních služeb a udržet si pozici největšího alternativního telekomunikačního operátora.

 www.gtsgroup.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 23. dubna 2001 - pondělí