logo itpoint.cz

GTS pokračuje ve své strategii a rozšiřuje svoji síť do středomoravského regionu

Společnost GTS představila kompletní portfolio telekomunikačních služeb, které nyní nabízí i v Olomouci.

Společnost GTS představila kompletní portfolio telekomunikačních služeb, které nyní nabízí i v Olomouci. V Olomouci bude společnost GTS poskytovat kompletní portfolio svých hlasových, datových a internetových služeb s garantovanou kvalitou služeb. Kromě toho GTS dodá svým klientům standardně vysoký zákaznický servis – podpořený službou dohledového centra a novým systémem billingu.

V regionu zajišťuje nyní služby GTS 25 zaměstnanců a jejich počet by se měl do konce roku zvýšit na 30. Od 1.dubna plánuje GTS další rozšíření svého týmu v Olomouci v nových prostorách v centru města.

Tomáš Budník, výkonný ředitel GTS říká : "Expanze do Olomouce je dalším krokem v naší strategii rozšiřování sítě GTS do regionů České republiky. V příštích měsících plánujeme vybudování dalších regionálních poboček a do konce roku počítáme s připojením celkem 25 měst v Čechách a na Moravě. Jsem přesvědčen, že Olomouc a celý region střední Moravy uvítá možnost volby výhodných telekomunikačních služeb a vytvoření nových pracovních míst, které GTS přinese."

Komplexní nabídky telekomunikačních služeb GTS v regionu Střední Moravy již využívají například společnosti Nealko nápoje Olomouc, Mora Vostok nebo callcentrum CCcentre. Olomouc je připojena k optické páteřní síti GTS s kapacitou 625Mb. Mezi další distribuční místa v kraji patří Přerov, Prostějov a připravují se další města - např. Hranice na Moravě a Šumperk.

Tržby společnosti GTS za rok 2000 dosáhly podle předběžných výsledků 1,270 mld. Kč, což představuje takřka dvojnásobný nárůst ve srovnání s rokem 1999. V roce 2001 předpokládá GTS tržby blížící se úrovni 2 mld. Kč. K dnešnímu dni zaměstnává GTS přes 225 zaměstnanců, z toho 25 působí v středomoravském regionu. V souvislosti s rozvojem regionálních aktivit plánuje GTS vytvoření dalších pracovních míst v těchto městech.


 www.gtsgroup.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 23. března 2001 - pátek