logo itpoint.cz

GTS vítězí na trhu Server Hostingu

Společnost GTS dosáhla v březnu nejsilnější pozice na trhu Server Houstingu v České republice.

Společnost GTS, největší alternativní telekomunikační operátor poskytující široké portfolio hlasových, datových a internetových služeb v České republice, oznamuje, že podle "Analýzy trhu hosting služeb" vypracované společností Digimark v březnu 2001, dosáhla nejsilnější pozice na trhu Server Hostingu v České republice.

"V současné době je v datových centrech GTS umístěno 24% z celkového počtu serverů, což považujeme za velký úspěch. V květnu plánujeme v Praze otevřít nové špičkové datové centrum GTS Telehouse na ploše více než 2000m2, což by mělo naši pozici na trhu Server Hostingu ještě posílit," říká David Duroň, marketingový ředitel GTS.

V rámci služby Server Hostingu poskytuje společnost GTS zákazníkům následující služby :

Serverhosting - podíky v % podle počtu serverů

 graf


zdroj : Digimark

Pro další informace ohledně studie kontaktujte prosím :
Tomáš Telecký, Digimark, Lužická 9, Brno
tel.: 0607/278653
info@digimark.cz
http://www.digimark.cz

O společnosti GTS

GTS je největší alternativní telekomunikační operátor v ČR poskytující integrovanou, cenově zvýhodněnou nabídkou hlasových, datových a internetových služeb. V současné době pokrývá plně digitalizovaná sít GTS 18 měst v Čechách a na Moravě a do konce letošního roku to bude celkem 25 měst.  Společnost GTS provozuje špičková datová centra v Praze, Brně a Ostravě. V květnu v Praze otevře nové datové centrum GTS Telehouse na ploše více než 2000 m2. Tržby společnosti GTS za rok 2000 dosáhly 1,3 mld.Kč, což představuje takřka dvojnásobný nárůst ve srovnání s rokem 1999. Hlavním cílem společnosti GTS je nabídnout zákazníkům jedinečnou kombinaci kvalitních telekomunikačních služeb a udržet si pozici největšího alternativního telekomunikačního operátora.

 www.gtsgroup.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 4. května 2001 - pátek