logo itpoint.cz

GTS zavádí novou verzi tarifního programu s účtováním hovorů na základě vteřinové tarifikace

GTS nabízí vyjímečnou volbu tarifního programu s cílem maximálně vyhovět potřebám zákazníků.

Společnost GTS, největší alternativní telekomunikační operátor poskytující široké portfolio hlasových, datových a internetových služeb v České republice, doplňuje s platností od 1.4.2001 nabídku pulsních tarifních programů o tarifní program založený na principu časové tarifikace.

"GTS se tímto stává operátorem, který nabízí kompletní portfolio tarifních programů a dává zákazníkovi možnost volby optimálního systému tarifovaní v závislosti na jeho požadavcích a technických parametrech jeho ústředny", sdělil marketingový ředitel GTS, David Duroň.

Zavedení časového tarifního programu je spojeno s implementací nového billingového systému, který je výsledkem vlastního vývoje společnosti GTS.

"GTS vyvinula vlastní billingový systém, který přesně odpovídá potřebám firmy respektive požadavkům našich zákazníků. GTS tak získává větší variabilitu a schopnost flexibilně se přizpůsobovat potřebám klientů. Vývoj nového billingového systému byl zahájen už v průběhu minulého roku", dodává David Duroň.

O společnosti GTS

GTS je největší alternativní telekomunikační operátor poskytující integrovanou, cenově zvýhodněnou nabídkou hlasových, datových a internetových služeb.

Společnost GTS vznikla spojením tří telekomunikačních firem - Dattel, GTS Czech Net a GTS INEC v únoru 2000. Dattel a.s. přinesla metropolitní optickou síť, licenci na poskytování veřejných telefonních služeb a propojovací smlouvu s dominantním operátorem. Firma GTS Czech Net poskytla neveřejnou telekomunikační síť, licencí na poskytování hlasových služeb pro CUG a pan-evropskou síť. GTS INEC byl předním českým ISP s regionální působností, díky kterému GTS nabízí bezkonkurenční národní (NIX) a mezinárodní konektivitu ( EBONE).

Hlavním cílem společnosti GTS je nabídnout zákazníkům jedinečnou kombinaci služeb a připravit se tak na vstup na liberalizovaný telekomunikační trh.

 www.gtsgroup.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 9. dubna 2001 - pondělí

Příručka Pověřence pro ochranu osobních údajů