logo itpoint.cz

GTS zveřejňuje své tržby za 1. čtvrtletí roku 2001

Tržby společnosti dosáhly 453 mil. Kč, z toho 410 mil. Kč jsou tržby české GTS a 43 mil. Kč slovenské.

Společnost GTS největší alternativní telekomunikační operátor poskytující široké portfolio hlasových, datových a internetových služeb v České republice dnes oznámila výši tržeb za první čtvrtletí roku 2001. Tržby společnosti dosáhly 453 mil. Kč, z toho 410 mil. Kč jsou tržby české GTS a 43 mil. Kč slovenské. To představuje téměř 100% nárůst ve srovnání s prvním čtvrtletím roku minulého roku.

Milan Rusnák, generální ředitel GTS, dodává : "Naše hospodářské výsledky svědčí o tom, že GTS během prvního kvartálu rozhodně nezahálela. Nárůst tržeb o 100 % považujeme za více než uspokojivý. Dalším velkým úspěchem je rozhodnutí ČTÚ ve prospěch GTS v otázce propojovací smlouvy s Českým Telecomem."

K 31. lednu bylo dokončeno sloučení firem GTS Czech Net, GTS INEC a Dattel do společnosti GTS Czech. V únoru zavedla GTS nový vlastní systém billingu. Poslední horkou novinkou pro zákazníky společnosti je na českém telekomunikačním trhu výjimečná nabídka volby mezi pulsním a vteřinovým tarifním programem.

O společnosti GTS

GTS je největší alternativní telekomunikační operátor v ČR poskytující integrovanou, cenově zvýhodněnou nabídkou hlasových, datových a internetových služeb. V současné době pokrývá plně digitalizovaná sít GTS 18 měst v Čechách a na Moravě a do konce letošního roku to bude celkem 25 měst. Společnost GTS provozuje špičková datová centra v Praze, Brně a Ostravě. V květnu v Praze otevře nové datové centrum na ploše více než 2000 m2. Tržby společnosti GTS za rok 2000 dosáhly 1,3 mld.Kč, což představuje takřka dvojnásobný nárůst ve srovnání s rokem 1999. Hlavním cílem společnosti GTS je nabídnout zákazníkům jedinečnou kombinaci kvalitních telekomunikačních služeb a udržet si pozici největšího alternativního telekomunikačního operátora.

 www.gtsgroup.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 18. dubna 2001 - středa