logo itpoint.cz

Harris Corporation dokončila dodávku taktických vysílaček pro rumunské Ministerstvo národní obrany

Tyto vysílačky umožní Rumunsku získat taktické komunikační zařízení, které nabízí zvýšenou bezpečnost při přenosu hlasu, nízkou hmotnost a velikost zařízení a delší životnost baterií.

Společnost Harris Corporation oznámila, že dokončila dodávku taktických vysílaček pro rumunské Ministerstvo národní obrany. Celková hodnota kontraktu byla 22 milionů amerických dolarů. Součástí dodávky byly také vysílačky typu Falcon II (TM).

V rámci smlouvy byly dodány tyto typy vysokofrekvenčních a vícepásmových vysílaček :

Tyto vysílačky umožní Rumunsku získat taktické komunikační zařízení, které nabízí zvýšenou bezpečnost při přenosu hlasu, nízkou hmotnost a velikost zařízení a delší životnost baterií.

V rámci kontraktu byla také dodána dvě komunikační vozidla vybavená vysílačkami RF-5800V a RF-5800H a také bezdrátové terminály pro přenos zpráv RF-6710W. Softwarový balík, který je dodáván k terminálům, nabízí technologii od firmy Harris, která umožňuje rychlý a snadný přenos informací ve velkém měřítku.

Charles Spyra, ředitel pro prodej v Evropě u firmy Harris Corporation, řekl : "Naše komunikační vozidla byla navržena s ohledem na poskytování možnosti komunikace při jízdě i ve stacionárním stavu. Proto jsou vybavena zařízeními pro přenos VHF a HF signálů. Firma Harris je ráda, že může spolupracovat s rumunskou vládou v oblasti dodávek armádní infrastruktury, která je kompatibilní se systémy NATO."

V rámci podpory plnění této smlouvy se firma Harris a rumunská vláda podílí na sponzorování výrobní továrny v Bukurešti v Rumunsku, kde se budou uvedená zařízení montovat, testovat a kde budou také zajištěny opravy a údržba těchto zařízení. RF komunikační divize firmy Harris je předním dodavatelem zařízení pro bezpečný přenos dat a hlasu. Firma nabízí tato zařízení pro armádní, vládní i obchodní organizace. Firma Harris Corporation je mezinárodní komunikační firma, která nabízí výrobky a řešení nové generace.

Firma poskytuje celou paletu služeb v oblasti bezdrátové komunikace, širokopásmové komunikace a v oblasti podpory sítí. Firma
poskytuje své služby ve více než 90 zemích na celém světě.

Fotografie a loga jsou k dispozici na serverech http://www.businesswire.com a http://www.newstream.com v oddělení tiskových prohlášení a na URL adresách :

Kontakt

Harris Corporation, Rochester
RF Communications Division
Susan Giuseppetti, 716/242-3926
Sgiusepp@harris.com
nebo
Harris Corporation, Melbourne, Fla.
Corporate Headquarters
Tom Hausman, 321/727-9131
thausm01@harris.com

Článek ze dne 4. května 2001 - pátek