logo itpoint.cz

HSF hledá obchodní partnery

Společnost HSF, specializující se na ISDN prostředí, hledá na území ČR patnery pro případnou spolupráci. Pozvánka na ISDN Forum 2001 - Liberec - 3.5. 2001.

Společnost HSF, specializující se na ISDN prostředí, hledá na území ČR patnery pro případnou spolupráci.

ISDN aplikace se stávají v mnoha společnostech strategickým komunikačním nástrojem a na letošní rok se očekává zvýšený prodej euroISDN přípojek. Společnost HSF nabízí řešení jak pro oblast SOHO tak i pro velké korporace bez ohledu na operační systémy a PBX.

V ISDN oblasti pracuje společnost od roku 1994 a od té doby je vnímána jak ze strany Českého Telecomu, spolupracujících firem a především zákazníků jako seriozní partner.

Cílem HSF je vybudování sítě spolehlivých partnerů po celém území ČR, na které bude možné odkazovat kontakty z Českého Telecomu a také případné zákazníky v dané oblasti.

Jako jeden z euroISDN distributorů nabízí HSF případnému partnerovi provize za sprostředkování euroISDN smlouvy. Předností je okamžitá platba po relizaci a případná technická podpora při realizaci ISDN projektu. Celkový finanční efekt se většinou znásobí s prodejem ISDN HW SW.

V případě zájmu o spolupráci s HSF kontaktujte :


10.5. 2001 organizuje HSF komerční školení "euroISDN Aplikace", které může být tím počátečním impulsem k další spolupráci.

základní info :

Dále pod patronací HSF proběhne v Liberci dne 3.5. 2001 setkání příznivců ISDN technologie "ISDN Forum 2001 - Liberec". Budou zde uváděny nové produkty z oblasti ISDN, videokonference, dozorovací zařízení, ADSL technologie.

Kontakt :

Další informace naleznete na www.hsf.cz nebo www.avm.cz

Článek ze dne 25. dubna 2001 - středa