logo itpoint.cz

Internet OnLine překročil hranici 200000 uživatelů svých dial-up služeb

V průběhu tohoto týdne divize Internet OnLine z oz. Českého Telecomu, která poskytuje bezplatný i placený přístup do sítě internet, přivítala svého 200000 uživatele.

O výrazný nárůst se zasloužil především QUICK.CZ - služba bezplatného přístupu do internetu, kterou společnost nabízí od 1. 10. 2000 a na kterou uživatelé mohou vstupovat přes jednotné celonárodní číslo 0971103333. Placené služby vytáčeného připojení si mohou zájemci registrovat buď přímo online v prostředí internetu ze stránek http://online.reg.iol.cz nebo pomocí zakoupené registrační sady IOL TOP.

Tu mohou získat například v každé prodejně společností Comfor a AutoCont. Bonusem k této sadě je instalace zdarma podle přání zákazníka. Vzhledem k tomu, že se potvrzují prognózy o rostoucím významu internetu mezi českou populací, zajistil Internet OnLine již v minulém roce v rámci zvyšování kvality služeb také profesionální zázemí pro všechny, kteří potřebují poradit při výběru, implementaci nebo provozu služeb vytáčeného připojení a případně i dalších nabízených typů připojení. Již v červnu 2000 uvedl do
provozu první Call centrum s web rozhraním v České republice, které nabízí zákazníkům mimo obvyklých možností telefonického
centra také řadu netradičních služeb dostupných přímo přes internet.

Jedná se například o vyžádání podpory operátora formou Call backu ve zvolené době, online chat s operátorem, společné sdílení stránek a společné vyplňování formulářů přímo z www.iol.cz .

Call centrum IOL, které je zákazníkům k dispozici 24 hodin denně, umožňuje zároveň detailní statistiku a analýzu příchozích hovorů a monitoring počtu obsloužených uživatelů. Za poslední čtvrtletí minulého roku bylo průměrně měsíčně obslouženo kolem 68000 zákazníků. Nejčastější dotazy směřují k základním informacím o e-mailových schránkách nebo nastavení programů.

Veškeré další informace o všech službách Internet OnLine naleznete na adrese www.iol.cz . V případě, že budete volit telefonický kontakt, vytáčejte telefonní číslo 0800840184 pro placené služby IOL, pokud máte zájem o informace o službě bezplatného připojení do internetu QUICK.cz, kontaktujte 02/84084000.

PhDr.Jana Voňavková
PR manažerka Internet OnLine
ČESKÝ TELECOM, a.s. - e:tel,o.z.
Thámova 11-13
186 21 Praha 8
tel.: 02/71466312, email : jana.vonavkova@hq.iol.cz

 www.telecom.cz

Článek ze dne 23. ledna 2001 - úterý